Typy na dziś: Dubel na sobotę 19.10. z kursem 2.83

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 19. dzień października wybraliśmy z włoskiej Serie A oraz z austriackiej 1. ligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.83. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Juventus Turyn pokona Bolonię przynajmniej dwoma bramkami. Stara Dama jest liderem Serie A, natomiast goście są na jedenastej pozycji. Uważamy, że Juve będzie w stanie wygrać i pokryć handicap 0:1. Nie mamy wątpliwości, że gospodarze są lepszym zespołem i liczymy, że będzie to miało odzwierciedlenie w wyniku po ostatnim gwizdku.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Sturmu Graz z Salzburgiem. W tym sezonie ligowym w meczach z udziałem Salzburga pada średnio aż 5.5 gola na mecz. Gdy ten zespół gra na wyjazdach wówczas średnia bramek spada do 4.5. My liczymy dziś na przynajmniej trzy trafienia, co przy tak ofensywnie usposobionej drużynie gości, nie powinno być problemem.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.83.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama