Singiel na dziś: Young Boys – Xamax

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Typy do Singla na sobotę 19. dzień października wybraliśmy ze szwajcarskiej Super League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Young Boys zdobędą przynajmniej trzy bramki w domowym spotkaniu z Xamax Neuchatel. Ekipa z Berna jest wiceliderem rozgrywek, tracąc tylko punkt do lidera z Bazylei. Goście zajmują 2. miejsce od końca i w dziesięciu kolejkach tego sezonu zdobyli zaledwie osiem punktów.

Young Boys w dwóch ostatnich meczach ligowych na własnym stadionie strzelali powyżej dwóch bramek (3 i 4). Liczymy na swoisty hattrick i kolejne spotkanie z przynajmniej trzema golami.

Oczywiście można również rozważyć zagranie na gospodarzy z handicapem 0:2 po kursie 2.67, jednak obawiamy się, że goście mogą zdobyć przynajmniej jedną bramkę. Dlatego bezpieczniej zagrać na powyżej 2.5 gola dla Young Boys.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Young Boys – Xamax, typ: 1 – powyżej 2.5 gola, kurs: 1.82.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”