Typy na dziś: Dubel na sobotę 30.11. z kursem 2.48

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 30. dzień listopada wybraliśmy z portugalskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Benfica Lizbona pokona u siebie Maritimo, a w meczu padną przynajmniej trzy bramki. Ten typ był właściwy w siedmiu ostatnich meczach między tymi drużynami na stadionie Estadio da Luz. Benfica wygrywała wysoko i często nie traciła nawet gola. Liczymy na kontynuację tej serii, czyli kolejne zwycięstwo gospodarzy i pokrycie linii 2.5 gola.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Houston Rockets pokonają u siebie Atlanta Hawks różnicą przynajmniej 12 punktów. Rakiety maja za sobą dwa dni odpoczynku, a kiedy w tym sezonie grali tak wypoczęci (dwa mecze), to zwyciężali bardzo wysoko. W obu przypadkach Rockets wygrywali ze średnią różnicą 16 punktów. Dodajmy, że Atlanta gra drugie spotkanie back to back, po tym jak przegrali po dogrywce w Indianapolis. Spodziewamy się wysokiego zwycięstwa ekipy z Teksasu.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś