Typy na dziś: Dubel na sobotę 7.09. z kursem 2.54

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 7. dzień września wybraliśmy z MŚ w koszykówce oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.54. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Amerykanie pokonają Grecję przynajmniej pięcioma punktami. Po słabym początku mundialu w Chinach reprezentacja USA wyraźnie się rozkręca. Ostatnio rozgromili Japonię 98:45 i choć oczywiście rywal był słaby, to gracze ze Stanów popracowali nad skutecznością. Dziś oczywiście przed nim znacznie trudniejsze zadanie, ale mimo to uważamy, że reprezentacja USA wygra i pokryje handicap -4.5 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Oakland Athletics pokonają Detroit Tigers różnicą przynajmniej dwóch runów. Ekipa z Kalifornii musi wygrywać takie mecze, aby utrzymać drugą dziką kartę w American League. Do tego dziś miotaczem w zespole z Detroit będzie Jordan Zimmermann, który ma bilans 1-9 i okropnie słaby współczynnik ERA 6.03. Warto grać przeciwko Zimmermannowi, bo dobre lata ma już za sobą. Athletic muszą dziś wygrać i naszym zdaniem pokonają Tigers i pokryją handicap -1.5 runa.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.54.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama