G.A. Eagles – Excelsior – Typy na dziś

Typy na dziś

Typy do Singla na sobotę 7. dzień września wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Jak widać było wczoraj, w eliminacjach do Euro padło wiele niespodziewanych rozstrzygnięć, dlatego dziś wolimy w Singlu ominąć te starcia. Zagramy w drugiej lidze holenderskiej, gdzie znaleźliśmy fajne spotkanie, które można zagrać.

Typujemy, że Go Ahead Eagles pokona na swoim stadionie Excelsior. Gospodarze zajmują 10. miejsce w tabeli, ale mają tylko trzy punkty mniej od dzisiejszego rywala, który plasuje się na 4. pozycji.

Jeśli popatrzymy na to z kim Excelsior zdobywał punkty, to zobaczymy, że wygrywał z drużynami rezerw AZ Alkmaar i Utrechtu. Jednak kiedy przyszło im zagrać na wyjeździe z Telstar, to polegli 0:3.

Zespół z Deventer rozegrał w tym sezonie u siebie dwa mecze i oba wygrał. Naszym zdaniem gospodarze dziś zgarną kolejne trzy punkty na swoim stadionie.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

W związku z tym stawiamy, że G.A. Eagles wygra dziś z Excelsiorem.

G.A. Eagles – Excelsior, typ: 1, kurs: 2.10.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Singiel na dziś: AC Milan – Torino http://bit.ly/2V11Swz #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Load More…