Typy na dziś: Dubel na środę 11.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na środę 11.07.
Oceń

Dubla na środę 11. lipca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz Pucharze Białorusi. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Boston Red Sox pokonają Texans Rangers różnicą przynajmniej dwóch runów. Gospodarze wygrali dwa mecze tej serii i w obu linia -1.5 została pokryta. Dziś miotaczem w Bostonie będzie Chris Sale, czyli bardzo solidny zawodnik z bilansem 9-4. Red Sox wygrali sześć meczów z rzędu z Rangers na Fenway Park, dziś nie może być inaczej jak kolejne W (win), a my liczymy na kolejne zwycięstwo przynajmniej dwoma runami.

W drugim meczu Dubla zagramy na powyżej 2.5 gola w starciu Energetik-BGU z BATE Borysow. Goście przystępują do rozgrywek w 1/16 finału, natomiast gospodarze walczyli już we wcześniejszych fazach. Historycznie patrząc BATE w 1/16 finału miażdżyło rywali pokrywając wysokie overy. Rok temu wygrali 5:1 na przed dwoma laty 4:2. Dziś liczymy na pokrycie linii 2.5.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.39, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…