Typy na dziś: Dubel na środę 2.10. z kursem 2.48

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 2. dzień października wybraliśmy z egipskiej ekstraklasy oraz z Ligi Mistrzów. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Al Ahly zdobędzie przynajmniej jedną bramkę w pierwszej połowie meczu z El Entag El Harby.  Gospodarze są obrońcami tytułu i nie powinni mieć problemu z wygraniem tego meczu. Jednak kurs na zwycięstwo ekipy z Kairu jest zbyt niski. Dlatego wolimy trochę zaryzykować i postawić, że strzelą oni bramkę w pierwszej połowie.

W drugim meczu Dubla stawiamy na mniej niż cztery gole w starciu Barcelony z Interem. Sądzimy, że przy tak dobrej defensywie jaką mają Włosi, Katalończykom będzie trudno o stwarzanie sytuacji podbramkowych. Uważamy, że przy tak wysokim poziomie obu drużyn, cztery gole to zdecydowanie za dużo.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama