Typy na dziś: Dubel na środę 20.11. z kursem 2.68

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 20. dzień listopada wybraliśmy z NBA oraz z NHL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.68. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Sixers pokonają nowojorskich Knicks różnicą przynajmniej dziewięciu punktów. Przewaga talentu jest z pewnością po stronie ekipy z Filadelfii. Do tego wszyscy są zdrowi, co w tej drużynie nie jest normą. Po kilku meczach wyjazdowych Sixers zagrają przed swoją widownią i nie powinni mieć problemu z wysokim zwycięstwem nad słabymi Knicks.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Washington Capitals wygrają w Nowym Jorku z tamtejszymi Rangers.  Ekipa ze stolicy USA jest najlepszą drużyną Konferencji Wschodniej. Na wyjazdach przegrali zaledwie jedno spotkanie (drugie op dogrywce) i nie sądzimy, aby dziś mieli się bać słabych Strażników. Liczymy na pewnie zwycięstwo stołecznych hokeistów.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.68.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś