Typy na dziś: Dubel na środę 25.05.

Typy na dziś - Dubel dnia

Zapraszamy na środowego dubla. Tym razem zabieramy Was na mecz ligi szwajcarskiej i finał pucharu Azerbejdżanu. Grajcie i Wygrywajcie! Życzymy powodzenia!

Pozycja 1, godz. Szwajcaria – I Liga, godz. 20:30, FC Thun – Young Boys, typ: BTS, kurs: 1.40

FC Thun zajmuje szóste miejsce i nie ma już szans na kwalifikacje do Ligi Europejskiej. Goście są na drugim miejscu i zapewnili sobie udział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Obie drużyny podejdą na pewno do tego meczu na luzie i można spodziewać się ofensywnej gry z ich strony. Gospodarze ostatnio w każdym meczu rozgrywanym na swoim boisku strzelają bramki, dlatego podobnie może być i w tym spotkaniu. Typujemy, że obie drużyny strzelą przynajmniej po jednym golu.

Pozycja 2, Azerbejdżan – Puchar – Finał, godz. 18:00, FK Karabach – Nieftczi Baku, typ: 1, kurs: 1.50

FK Karabach po zdobyciu tytułu mistrza Azerbejdżanu będzie chciał zdobyć również puchar. Żeby tak się stało musi w meczu finałowym pokonać drużynę Nieftczi Baku. Na pewno Karabach jest faworytem tego spotkania. Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu będzie fakt, że mecz będzie rozgrywany na stadionie w Baku. W półfinale Karabach łatwo uporał się z inną drużyną z Baku tj. Interem, wygrywając w pierwszym meczu na wyjeździe 4:0. W rewanżu również wygrał, tym razem 1:0. Nieftczi męczyło się bardzo z Gabalą. Dwukrotnie padł rezultat remisowy 1:1 i dopiero w meczu rewanżowym o awansie drużyny z Baku przesądziły rzuty karne. Karabach, w tym sezonie w lidze, dwukrotnie spotykał się z Nieftczi i dwukrotnie wygrał. Na pewno mecz, jak przystało na finał pucharu, będzie wyrównany i zacięty. Mimo wszystko to FK Karabach ma lepszą drużynę i powinien to spotkanie wygrać. Typujemy zwycięstwo FK Karabach.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.10

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.