Typy na dziś: Dubel na środę 3.10.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę w 3. dzień października wybraliśmy z piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz angielskiej The Championship. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.6.0 Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w meczu Borussii Dortmund z AS Monaco padnie mniej niż pięć goli. Faworytem tego meczu są Niemcy, a to głównie przez słabą postawę Monaco w Ligue 1. My liczymy na wyrównany pojedynek z liczbą bramek nie większą niż cztery.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w starciu Blackburn z Sheffield United. Goście są najbardziej overowa drużyną zaplecza angielskiej ekstraklasy. Na 10 meczów w tym sezonie w aż ośmiu Sheffield pokrywało linię 2.5. Średnia bramek w pojedynkach z udziałem gości wynosi aż 3.1 gola na mecz. Liczymy tutaj na przynajmniej 3 trafienia.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Podcast #kasujemy

Reklama