Typy na dziś: Dubel na środę 4.09. z kursem 2.40

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 4. dzień września wybraliśmy z koszykarskich MŚ oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy dodatni handicap +11.5 punktów na Rosję, w spotkaniu z Argentyną. Obie drużyny mają już zapewniony awans do kolejnej fazy turnieju i to spotkanie zdecyduje o pierwszym miejscu w grupie. Naszym zdaniem będzie to bardziej wyrównane spotkanie, niż wskazują na to kursy. Kto wie, czy trenerzy nie dadzą więcej pograć nominalnym rezerwowym, a to sprawi, że wynik będzie „bliski”.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Dodgers pokonają Colorado Rockies i pokryją handicap -1.5. Jeśli nic nieprzewidzialnego się nie stanie, to najlepsza drużyna konferencji NL powinna bez problemu wygrać przynajmniej dwoma runami. Przewaga w ofensywie po stronie gospodarzy jest ogromna.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama