Cincinnati Reds – Philadelphia Phillies – Typy na dziś

Typy na dziś

Typy do Singla na środę 4. dzień września wybraliśmy z najlepszej, bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Z piłki nożnej nadal niewiele jest do grania. Ba! Praktycznie nic nie nadaje się do Singla, dlatego przenosimy się do USA, a konkretnie do stanu Ohio.

Typujemy, że Phillies pokonają na wyjeździe Cincinnati Reds i ustalą wynik serii na 3:0. Dwa poprzednie spotkania ekipa z Filadelfii pewnie wygrała, mimo iż wystawiała dość przeciętnych miotaczy. Dziś na górce stanie Aaron Nola, czyli ich as. Jednak z nim na pokładzie Phillies przegrali ostatnie dwa pojedynki. Nie sądzimy, żeby Nola zaliczył trzy porażki z rzędu, tym bardziej, że ofensywa Reds nie należy do najlepszych w lidze.

Do tego łatwo można zauważyć, że pałkarze z Filadelfii zaczęli wreszcie notować wybicia. Świetnie radzi sobie największa gwiazda zespołu, czyli Bryce Harper. Do tego z długiego okresu niemocy wydostał się Rhys Hoskins. Naprawdę ofensywna gra Phillies zaczyna wreszcie bardzo dobrze funkcjonować.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

W związku z tym stawiamy, że Phillies wygrają dziś z Reds.

Cincinnati Reds – Philadelphia Phillies, typ: 2, kurs: 1.78.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy na dziś? Oto przed Wami!
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Zobaczcie nasze typy na czwartek 20.02.
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙Podcast #kasujemy S01.E51 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/1LhBcf0EIkps4LbnXP7ZUc?si=oAqU3-7_RZ2bBKfSk_4_kw

Load More…