Typy na dziś: Dubel na wtorek 10.09. z kursem 2.48

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 10. dzień września wybraliśmy z eliminacji do Euro 2020 oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.48. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Portugalia zdobędzie przynajmniej trzy bramki w wyjazdowym starciu z Litwą. Trzy dni temu na stadionie w Wilnie reprezentacja Ukrainy wygrała 3:0. Sądzimy, że mocniejsza Portugalia również nie będzie miała problemu ze strzeleniem trzech goli Litwinom.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Dodgers pokonają na wyjeździe Baltimore Orioles różnicą przynajmniej dwóch runów. Dodgers, którzy są najlepszą drużyną w całej MLB nie powinni mieć problemu z jedną z najgorszych ekip ligi. Dodajmy, że miotaczem w zespole z Kalifornii będzie dziś Walker Buehler, który ma świetny bilans 12:3. To oznacza poważne kłopoty dla pałkarzy z Baltimore, którzy będą mieli spore problemy z notowaniem wybić.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.48.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama