Singiel na dziś: TNS – Newtown

Typy na dziś

Typy do Singla na wtorek 10. dzień września wybraliśmy z walijskiej Premier League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Nie chcemy grać eliminacji do Euro, bo jak pokazuje historia za wiele pada tam niespodziewanych wyników. Dlatego udajemy się do Walii, ponieważ właśnie tam znaleźliśmy ciekawe, ligowe spotkanie.

Stawiamy, że TNS pokona Newtown przynajmniej trzema bramkami. Oczywiście jest to ryzykowny typ, ale i nagroda dobra, bo za takie rozstrzygnięcie otrzymujemy kurs 2.63.

The New Saints są obrońcami tytułu i na razie zajmują czwarte miejsce w tabeli, ale jeśli dziś zdobędą trzy punkty wrócą na fotel lidera. Ich rywal, czyli ekipa z Newtown, w czterech meczach tego sezonu zdobyła cztery punkty, co daje im obecnie dziewiątą lokatę w zestawieniu.

W 2019 roku obie drużyny spotkały się trzykrotnie i za każdym razem TNS wygrywali z pokryciem handicapu 0:2.

Typy na dziś

Liczymy, że ta niesamowita seria będzie kontynuowana i gospodarze wygrają dziś na przynajmniej trzema bramkami.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

W związku z tym stawiamy, że TNS pokona Newtown i pokryje handicap 0:2.

TNS – Newtown, typ: 1 (handicap 0:2), kurs: 2.63.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama