Typy na dziś: Dubel na wtorek 10.11.

Choć ostatnie duble nie idą po naszej myśli, to się nie poddajemy. Wczoraj CSKA Moskwa pokazała moc i wygrała z Lokomotivem Kubań za wysoko niż zakładaliśmy przed meczem. Nie wolno się zniechęcać, bo wygrane przyjdą. Kwestia tylko czasu. Miejmy nadzieje, że to nastąpi już dzisiejszej nocy z wtorku na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

Pozycja 1. koszykówka NBA, środa 11/11/ godz. 1:30, Toronto Raptors – New York Knicks typ: Toronto kurs: 1.26

Raptors w końcu wracają na swój parkiet i dzisiaj mają po drugiej stronie New York Knicks. Drużynę, którą do końca nie wiadomo jak można określić. Są mecze, gdzie zaskakują i potrafią wygrywać w delegacji w Stolicy, a są mecze w których nic a nic im nie wychodzi. Melo znowu nieco obniżył noty, ale to dalej ogromnej klasy zawodnik, który potrafi seriami zdobywać punkty. Ale czy na to wszystko pozwolą dzisiejsi gospodarze? Moim zdaniem nie. Toronto, ma znacznie większy potencjał w ataku i sam DeRozan może zrobić różnice. Ostatni mecz w Miami, dość słaby ale wnioski na pewno wyciągnięte i dzisiaj powinniśmy zobaczyć od samego początku ich dominację pod każdym aspektem.

Pozycja 2. hokej NHL, środa 11/11/ godz. 2:00, Nashville Predators – Ottawa Senators typ: Predators OT kurs: 1.62

Drugi mecz jaki mamy zamiar tutaj pograć to pojedynek Drapieżców, z Senatorami. Team z Nashville też ostatnio nie gra swoich największych obrotów, bo i dwie porażki pod rząd, to bardzo rzadko się zdarza. Preds, obecnie mają najlepiej broniący penalty-kill. Do tego, Rinnie między słupkami jak tylko ma dzień to wszystko wyłapuje. W nich pokładamy tutaj największe nadzieje. Bo Senatorzy także mają w swoim rosterze kim postraszyć. Ale nie zapomnijmy o Forsbergu, który gra na lewym boku w Preds. Kapitalny zawodnik, o niesamowitym wachlarzu umiejętności. Jest nieuchwytny dla swoich rywali i moim zdaniem będzie miał sporo okazji na zdobycie bramki. Zwykle ciężko się gra na terenie Nashville, bo defensywa też potrafi zatrzymać groźne ataki rywali. Poza tym Senatorzy jak złapią doła, to nie mogą z niego wyjść, bo po meczach gdzie im nic nie wychodzi, długo się odradzają. Drapieżcy mają to do siebie, że nie zawsze zdobywają mase bramek, ale grają bardzo konsekwentnie.

[sc:betano] Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.04

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.