Typy na dziś: Dubel na wtorek 16.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 16. dzień października wybraliśmy z NHL, czyli rozgrywek hokeja w Stanach Zjednoczonych oraz walijskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.38.


Stawiamy na domowe zwycięstwo Philadelphia Flyers z Florida Panthers. Lotnicy mają bilans 2:3 i jeszcze nie wygrali meczu przed własną widownią. Dwie domowe porażki bardzo zabolały kibiców w Philly i nie ma mowy o kolejnej wpadce. Dziś w nocy Flyers powinni wygrać, bo przeciwko nim staną hokeiści z Florydy, którzy przegrali wszystkie trzy mecze nowego sezonu. Lepszej drużyny na przełamanie gospodarze nie mogli sobie wymarzyć.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Connahs Quay pokona u siebie Cefn Druid. Goście grają fatalnie na wyjazdach, bo przegrali wszystkie cztery mecze w delegacji. Dziś polegną kolejny raz, ponieważ grają z liderem, który u siebie wygrał cztery z pięciu meczów. Pewna „jedynka”.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB