Typy na dziś: Dubel na wtorek 23.07. z kursem 2.91.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 23. dzień lipca wybraliśmy z eliminacji do Ligi Mistrzów oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.91. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Olympiakos Pireus zdobędzie przynajmniej jedną bramkę w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Viktorii Pilzno. Dziwią nas trochę kursy na to spotkanie. Czy naprawdę Czesi powinni być tu aż takim faworytem? Może bukmacherzy coś wiedzą, czego nie wiedzą inni i stąd tak nisko cenią Greków. My uważamy, że Olympiakos zdobędzie przynajmniej jednego gola i nie zdziwimy się, jeśli wygra w Pilźnie.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Phillies pokonają na wyjeździe Detroit Tigers różnicą przynajmniej dwóch runów. Miotaczem w ekipie z Philly będzie dziś Aaron Nola, który jest najlepszą opcją dla gości. Z nim na pokładzie cała drużyna gra lepiej. W lipcu Nola wystąpił w czterech meczach i trzy z nich zakończyły się zwycięstwem Phillies. W Filadelfii wciąż mają nadzieję na Playoffs (przez jedną z dziki kart, bo Atlanta raczej wygra dywizję NL East), ale żeby zagrać w postseason takie mecze jak ze słabymi Tigers muszą wygrywać. Naszym zdaniem dziś z Nolą na pokładzie Phillies wygrają i pokryją handicap -1.5 runa.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.91.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB