Typy na dziś: PSV – Basel

Typy do Singla na wtorek 23. dzień lipca wybraliśmy z eliminacji do Ligi Mistrzów. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Strasznie, ale to strasznie nie lubimy typować meczów eliminacji do LM i LE. Niestety w świecie piłki nie ma nic innego do grania. My jednak jak zawsze coś wybierzemy, ale wszystkim grającym zalecamy ostrożność, bo ryzyko niepowodzenia w takie dni jest dość duże.

Typujemy, że PSV Eindhoven pokona u siebie Basel różnicą przynajmniej dwóch goli. Po prostu uważamy, że PSV jest znacznie lepszym zespołem, który potrafi wykorzystać atut własnego boiska. W poprzednim sezonie eliminacji do LM grali u siebie z BATE i wygrali 3:0.

Oczywiście Eredivisie nie rozpoczęła jeszcze sezonu, dlatego forma PSV jest pewną niewiadomą. W Szwajcarii rozegrano tylko jedną kolejkę, w której Basel pokonało na wyjeździe FC Sion 4:1.

Sądzimy, że większość graczy będzie typowało w tym pojedynku na powyżej 2.5 gola. Też mieliśmy taką myśl, ale… z doświadczenia wiemy, że kiedy wszystkim wydaje się coś pewnego, to przeważnie rozstrzygnięcia na boisku są zupełnie inne. Coś czujemy, że PSV wygra 2:0, a jak będzie przekonamy się wieczorem.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że PSV Eindhoven wygra na własnym stadionie z Basel i pokryje handicap 0-1.

PSV – Basel, typ: 1 (0-1), kurs: 2.39.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB