Typy na dziś: Dubel na wtorek 25.06. z kursem 2.33.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 25. dzień czerwca wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.33. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w spotkaniu AIK-u Sztokholm z Norrkoping padną przynajmniej dwie bramki. Pierwotnie mieliśmy zagrać to spotkanie w Singlu i postawić na wygraną gospodarzy, jednak Norrkoping gra w tym sezonie bardzo dobrze na wyjazdach. Nie bez powodu bukmacherzy wystawili wysoki kurs na wygraną AIK-u. Obawiają się, że mecz może zakończyć się remisem. My uważamy, że spotkanie to może potoczyć się w dwóch kierunkach. Albo AIK wygra 2:0, albo mecz zakończy się remisem 1:1. Dlatego stawiamy, że w tym pojedynku padnie więcej niż jeden gol.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Phillies pokonają Mets. To drugie spotkanie serii, w której miejscowi prowadzą 1:0, po tym jak minionej nocy wygrali 13:7. Phillies tym samym przerwali passę siedmiu porażek z rzędu, podczas których w Filadelfii wrzało. Oczywiście media i kibice chcieli zwolnić trenera, ale wczoraj GM klubu Matt Klentak stanął murem za Gabe Kaplerem. Zespół wziął się w garść, pałkarze zaczęli trafiać w piłkę i przyszło długo oczekiwane zwycięstwo. Naszym zdaniem Phillies pójdą dziś za ciosem i kolejny raz pokonają Mets.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.33.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB