Typy na dziś: Dubel na wtorek 25.06. z kursem 2.33.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 25. dzień czerwca wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.33. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w spotkaniu AIK-u Sztokholm z Norrkoping padną przynajmniej dwie bramki. Pierwotnie mieliśmy zagrać to spotkanie w Singlu i postawić na wygraną gospodarzy, jednak Norrkoping gra w tym sezonie bardzo dobrze na wyjazdach. Nie bez powodu bukmacherzy wystawili wysoki kurs na wygraną AIK-u. Obawiają się, że mecz może zakończyć się remisem. My uważamy, że spotkanie to może potoczyć się w dwóch kierunkach. Albo AIK wygra 2:0, albo mecz zakończy się remisem 1:1. Dlatego stawiamy, że w tym pojedynku padnie więcej niż jeden gol.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Phillies pokonają Mets. To drugie spotkanie serii, w której miejscowi prowadzą 1:0, po tym jak minionej nocy wygrali 13:7. Phillies tym samym przerwali passę siedmiu porażek z rzędu, podczas których w Filadelfii wrzało. Oczywiście media i kibice chcieli zwolnić trenera, ale wczoraj GM klubu Matt Klentak stanął murem za Gabe Kaplerem. Zespół wziął się w garść, pałkarze zaczęli trafiać w piłkę i przyszło długo oczekiwane zwycięstwo. Naszym zdaniem Phillies pójdą dziś za ciosem i kolejny raz pokonają Mets.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.33.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB