Typy na dziś: Dubel na wtorek 3.09. z kursem 2.31

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 3. dzień września wybraliśmy z koszykarskich MŚ oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.31. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Cleveland Indians pokonają Chicago White Sox przynajmniej dwoma runami. Zespół z Ohio posyła dziś na górkę miotacza Mike’a Clevingera, a to oznacza kłopoty dla ofensywy Chicago, która i tak należy do najgorszych w lidze. Sądzimy, że gospodarze spokojnie wygrają to spotkanie i pokryją handicap -1.5.

W drugim meczu Dubla stawiamy dodatni handicap +25.5 pkt na Turcję w spotkaniu ze Stanami Zjednoczonymi. Amerykanie w pierwszym meczu mundialu pokonali Czechów 88:67, ale swoją grą nie zachwycili. Z drugiej strony Turcja pokonała Japonię 86:67. Pewnie gracze z USA wygrają to spotkanie, ale naszym zdaniem nie będzie to aż tak wysokie zwycięstwo, żeby pokryć handicap -25.5 pkt.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.31.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB