Typy na dziś: Dubel na wtorek 3.12. z kursem 2.40

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 3. dzień grudnia wybraliśmy z angielskiej Premier League oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Burnley z Manchesterem City padną przynajmniej trzy bramki. City są najbardziej overową drużyną w całej lidze. W ich meczach pada średnio aż 3.9 gola na mecz. Ta wartość rośnie nawet do czterech bramek na jedno spotkanie, gdy Citizens grają na wyjazdach. Trzy bramki w tym pojedynku to absolutne minimum.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Houston Rockets pokonają na wyjeździe San Antonio Spurs w derbach Teksasu. Wiele wskazuje na to, że w barwach Spurs nie zobaczymy dziś LaMarcusa Aldridge’a, a to poważne osłabienie gospodarzy. Dodajmy do tego, że Rockets chwycili wiatr w żagle i w ostatnich meczach grali niesamowicie skutecznie. W starciu z Atlantą James Harden zdobył 60 punktów, a Houston wygrali tamto spotkanie 158:111. Dziś może takiego pogromu nie będzie, ale sądzimy, że to drużyna gości będzie świętować czternaste zwycięstwo w sezonie.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś