Typy na dziś: HB Torshavn – HJK Helsinki

Typy na dziś

Typy do Singla na wtorek 16. dzień lipca wybraliśmy eliminacji do Ligi Mistrzów. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Tak naprawdę to najchętniej byśmy odpuścili dziś granie, bo wytypowanie wyników w eliminacjach do LM graniczy z cudem. Ryzyko wielkie, a potencjalny zysk niewspółmierny do ryzyka.

Wybraliśmy jednak spotkanie, które naszym zdaniem dobrze rokuje i jest trochę w cieniu w stosunku do meczów z pierwszego planu. Typujemy, że HJK Helsinki wygra na wyjeździe w Torshavn i przypieczętuje awans do kolejnej rundy kwalifikacji.

W pierwszym meczu Finowie pewnie wygrali na własnym stadionie 3:0. Oczywiście do awansu wystarczy im remis, ale różnica sportowa między tymi drużynami jest tak wielka, że nie sądzimy, aby wynik remisowy utrzymał się do końca meczu.  Zespół z Wysp Owczych jest o dwie klasy gorszy od mistrza Finlandii i liczymy, że goście sięgną dziś po drugie zwycięstwo.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że HJK Helsinki wygra na wyjeździe z HB Torshavn.

HB Torshavn – HJK Helsinki, typ: 2, kurs: 1.71.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 20.01.
https://youtu.be/_llL6cWLREw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01. E20 https://open.spotify.com/episode/7dxPjb5RwtTRxCYMH9Unfi?si=aDlVoJVMQnOgdXA6AN0VGQ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Podcast #kasujemy S01.E20. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony, https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=4edba5ef-d6b1-4b86-9f7a-d812fb12c287

Load More…