Typy na dziś: Dubel na wtorek 16.07. z kursem 2.75.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 16. dzień lipca wybraliśmy wyłącznie z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.75. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Boston Red Sox pokonają u siebie Toronto Blue Jays i ustawią wynik serii na 2:0. Minionej nocy obrońcy tytułu wygrali 10:8, choć kibice w Bostonie zapewne zadrżeli w ósmym inningu kiedy Toronto zdobyło cztery runy. Na szczęście dla Red Sox Brandon Workman szybko „wyautował” trzech pałkarzy Blue Jays i zwycięstwo zostało na Fenway Park. Dziś Bostonowi powinno pójść jeszcze łatwiej, bo miotaczem w drużynie z Kanady będzie niedoświadczony Jacob Waguespack.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w meczu Phillies z Dodgers zobaczymy przynajmniej 10 runów. Ekipa z Los Angeles jest obecnie najlepsza w całej lidze. Minionej nocy pokonali Phillies 16:2, mimo iż byli po Sunday Night Baseball i mieli prawo być zmęczeni. Dziś miotaczem w zespole z Philly będzie Vince Velasquez, czyli najsłabsze ogniwo w rotacji miotaczy. Nie wróżymy zespołowi z południa Filadelfii niczego dobrego, bo zanosi się na kolejną porażkę. My jednak liczymy na przynajmniej 10 runów w całym meczu.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.75.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB