Typy na dziś: Malmo FF – Orebro

Typy do Singla na sobotę 6. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu Malmo z Orebro obie drużyny strzelą gola, a w meczu łączna liczba bramek będzie większa od 2.5.

Uważamy, że w związku z tym iż oferta piłkarska bukmacherów nadal nie jest zbyt bogata, z pewnością powyższe spotkanie będzie pierwszym wyborem zakładających się. Kursy na ten mecz są jednak tak ustawione, że mało opłacalne jest granie popularnych rynków. Dlatego spróbujemy zagrać coś, co gramy bardzo rzadko.

Malmo to oczywiście lider Allsvenskan i główny kandydat do zdobycia mistrzostwa Szwecji. W ostatnim meczu na swoim stadionie przeciwko Orebro, gospodarze wygrali aż 4:0. Dziś tak wysokiego zwycięstwa Malmo raczej nie przewidujemy.

Orebro to ciekawa ekipa. U siebie gra najgorzej w całej lidze, bo na siedem meczów przed własną widownią przegrali aż pięć razy i tylko raz zremisowali. Co innego w delegacjach. W sześciu meczach wyjazdowych odnieśli trzy zwycięstwa i jeden remis. Co ważne dla naszego typu, w aż pięciu ostatnich meczach wyjazdowych Orebro strzelało przynajmniej jedną bramkę.

Zapewne Malmo dziś wygra, ale sądzimy, że goście przynajmniej raz trafią do bramki rywala.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że w spotkaniu Malmo z Orebro obie drużyny strzelą bramkę i łączna liczba goli będzie większa niż 2.5.

Malmo FF – Orebro, typ: BTS & Over 2.5, kurs: 2.29.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB