Typy na dziś: Dubel na sobotę 6.07. z kursem 2.27.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 6. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.27. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że AIK Sztokholm zdobędzie przynajmniej jedną bramkę w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Kalmar. W trzech ostatnich meczach na tym stadionie drużyna z Solnej zdobywała po jednym golu. Dwa z tych spotkań wygrała, a jedno zremisowała. Dziś również spodziewamy się niskiego wyniku. Bliżsi jesteśmy typowania wygranej gości, ale Kalmar nie przegrał u siebie pięciu meczów z rzędu. Dlatego bezpieczniejszym wyborem będzie typ na przynajmniej jedną bramkę strzeloną przez gości, bo mecz może zakończyć się wynikiem 1:1 lub 0:1.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Dodgers pokonają u siebie San Diego Padres. Minionej nocy goście sprawili niespodziankę i wygrali na Dodger Stadium 2:3. Od ponad trzech lat Padres nie wygrali na wyjeździe z Dodgers dwóch spotkań z rzędu. Dlatego uważamy, że dziś wszystko wróci do normy i to ekipa z LA wygra ten pojedynek.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.27.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB