Typy na dziś: Dubel na sobotę 6.07. z kursem 2.27.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 6. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.27. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że AIK Sztokholm zdobędzie przynajmniej jedną bramkę w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Kalmar. W trzech ostatnich meczach na tym stadionie drużyna z Solnej zdobywała po jednym golu. Dwa z tych spotkań wygrała, a jedno zremisowała. Dziś również spodziewamy się niskiego wyniku. Bliżsi jesteśmy typowania wygranej gości, ale Kalmar nie przegrał u siebie pięciu meczów z rzędu. Dlatego bezpieczniejszym wyborem będzie typ na przynajmniej jedną bramkę strzeloną przez gości, bo mecz może zakończyć się wynikiem 1:1 lub 0:1.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Dodgers pokonają u siebie San Diego Padres. Minionej nocy goście sprawili niespodziankę i wygrali na Dodger Stadium 2:3. Od ponad trzech lat Padres nie wygrali na wyjeździe z Dodgers dwóch spotkań z rzędu. Dlatego uważamy, że dziś wszystko wróci do normy i to ekipa z LA wygra ten pojedynek.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.27.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB