Typy na dziś: Overy na czwartek 03.03.

Zapraszamy do naszych overów na czwartek. Tu prezentujemy propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 21:00, Rayo – Barcelona, Typ: BTTS, Kurs: 1.61
Barcelona jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i raczej wywiozą z tego wyjazdu 3 punkty, jednak gospodarze powinni zdobyć honorową bramkę. Bo chociaż tracą sporo goli to jednak, szczególnie u siebie, potrafią się odgryźć nawet mocniejszym rywalom.

Piłka nożna – Anglia, godz. 20:45, Birmingham – Hull, Typ: Under 2.5, Kurs: 1.51
W meczach obu drużyn nie pada zbyt wiele goli, obie drużyny prezentują wysoką dyscyplinę w obronie. Szczególnie w tym elemencie imponuje Hull, które w ostatnich 11 meczach straciło zaledwie 2 gole. Nie należy się w tym meczu spodziewać strzelaniny.

Piłka nożna – Rumunia, godz. 19:30, Dinamo Bukareszt – Steaua Bukareszt, Typ: over 1.5, Kurs: 1.40
Derby Bukaresztu w półfinale Pucharu Rumunii. Obie drużyny są w czołówce rumuńskiej ligi i obie mają chrapkę na zdobycie Pucharu. W spotkaniach tych drużyn pada zwykle sporo bramek, również ich bezpośrednie mecze obfitowały w gole. Śmiało na dwa trafienia można dziś liczyć.

Piłka nożna – Cypr, godz. 15:00, Omonia – AEL Limassol, Typ: Over 2.5, Kurs: 1.57
Spotkanie drużyn ze środkowej części tabeli cypryjskiej ligi. Goście należą do najmniej skutecznych zespołów ligi. Na wyjazdach tracą sporo bramek, a Omonia potrafi być skuteczna. W historii spotkań pomiędzy tymi drużynami byliśmy świadkami strzelanin i dziś też kilka bramek powinno paść.

Piłka nożna – Dania, godz. 18:00, Midtjylland – FC Kopenhaga, Typ: ober 1.5, Kurs: 1.44
Starcie czołowych duńskich ekip. Zespoły te mogą się poszczycić najmniejszą liczbą straconych bramek. Jednak mecze pomiędzy tymi zespołami to inna bajka i zwykle kibice mogą podziwiać kilka bramek, zwykle dla obu zespołów. Dziś na dwa gole możemy liczyć.