Typy na dziś: Overy na niedzielę 03.04.

Zapraszamy do naszych overów na niedzielę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Australia, godz. 09.00, Brisbane Roar – Newcastle Jets, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40
Gospodarze jeszcze nie dawano zajmowali pierwsze miejsce, ale po porażce z Melbourne City 1:3, obecnie zajmują czwarte miejsce. W ostatnim meczu pokonali u siebie Sydney FC 3:2. Goście od czterech meczów nie są w stanie odnieść zwycięstwa, jeden mecz zremisowali i aż trzy przegrali. Brisbane nie powinno mieć kłopotów ze zwycięstwem w tym meczu. Już w pierwszej połowie gospodarze powinni strzelić przynajmniej jednego gola.

Szwajcaria, godz. 13:45, FC Thun – Grasshoppers, typ: BTS, kurs: 1.55
Gospodarze zajmują szóste miejsce z dorobkiem 30 punktów. Od pięciu spotkań nie potrafią zwyciężyć, ostatnio zremisowali cztery razy z rzędu i wszystko na to wskazuje, że ten mecz również może zakończyć się rezultatem remisowym. Grasshoppers zajmuje trzecie miejsce i raczej przegrał walkę o drugie miejsce z Young Boys, do których traci cztery punkty. Z udziałem obu drużyn padało wcześniej dużo bramek, dlatego stawiamy na to, że obie drużyny strzelą gole.

Grecja, godz. 18:00, Panathinaikos – Veria, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45
Panathinaikos zajmuje w tabeli trzecie miejsce ze stratą pięciu punktów do drugiego AEK Ateny. Po porażce w meczu wyjazdowym 1:3 z Olimpiakosem, w następnym meczu gospodarze rozgromili u siebie Iraklis 4:0. Wszystko na to wskazuje, że scenariusz tego meczu może być podobny. Goście zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową, nad którą mają dziewięć punktów przewagi. Od pięciu meczów nie wygrali i raczej w tym spotkaniu nie mają co marzyć o zdobyczy punktowej. Panathinaikos może wygrać ten mecz wysoko i już w pierwszej połowie gospodarze mogą strzelić przynajmniej jedną bramkę.

Rumunia, godz. 19:30, Steaua – Targu Mures, typ: over 0.5, kurs: 1.40
W lidze rumuńskiej walka o mistrzostwo będzie się toczyć między Steauą a Astrą. Drużyna z Bukaresztu zajmuje obecnie drugie miejsce ze stratą trzech punktów do Astry. W czterech ostatnich meczach, gospodarze wygrali trzy spotkania i jedno zremisowali. Goście raczej będą dostarczycielami punktów, ponieważ zajmują ostatnie miejsce, czyli szóste i do czwartego Dinama Bukareszt tracą sześć punktów. Steaua na pewno zagra ofensywnie i już w pierwszej połowie drużyny mogą strzelić przynajmniej jedną bramkę.

Anglia, godz. 14:30, Leicester – Southampton, typ: under 2.5, kurs: 1.60
Southampton w ostatnich pięciu spotkaniach wyjazdowych zdobył aż dziesięć punktów i na pewno gospodarzom nie będzie łatwo zwyciężyć. Gospodarze strzelają mało goli, a w tym meczu o bramki będzie bardzo ciężko, ponieważ goście na wyjazdach grają defensywnie, a co za tym idzie tracą mało goli. Święci w tym spotkaniu nie stoją na straconej pozycji i są w stanie ten mecz zremisować, a kto wie nawet wygrać. Stawiamy, że w meczu drużyny nie strzelą więcej niż dwie bramki.