Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na niedzielę 03.04.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na niedzielę. Pamiętajcie, ryzykowne typy grajcie po niższych stawkach. Powodzenia!

Włochy, godz. 20:45, Inter Mediolan – Torino, typ: 1, kurs: 1.85
Ostatni mecz Inter grał na wyjeździe z Romą i o mało nie zakończył go zwycięstwem. Mimo, że Inter traci do Romy pięć punktów, to na pewno będzie w dalszym ciągu walczył o trzecie miejsce. Gospodarze wygrali cztery ostatnie spotkania z rzędu u siebie i są faworytami tego meczu. Należy dodać, że Inter wygrał w pucharze Włoch z Juventusem 3:0 i odpadł z pucharu dopiero po rzutach karnych. Goście ostatnio nie są w najlepszej formie i będzie im ciężko wywieźć z Mediolanu chociażby jeden punkt. Stawiamy na skromne zwycięstwo Interu.

Niemcy, godz. 15:30, Borussia M Gladbach – Hertha, typ: 1, kurs: 1.90
Szkoda ostatniego, wyjazdowego meczu, w którym Borussia, mimo przewagi, przegrała z Schalke. Gospodarze muszą poprawić grę w meczach wyjazdowych, a konkretnie skuteczność. Przegrali cztery mecze z pięciu wyjazdowych i tylko jeden zremisowali. Borussia na własnym boisku gra o wiele lepiej, ale musi poprawić grę w meczach wyjazdowych, chcąc marzyć o miejscu w pierwszej czwórce. Goście w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych, dwa spotkania wygrali, dwa przegrali i jeden zremisowali. Borussia u siebie ma bardzo korzystny bilans w meczach z Herthą, wygrała z nią cztery ostatnie mecze z rzędu. Na pewno mecz będzie wyrównany, ale większe szanse na zwycięstwo dajemy gospodarzom.

Polska – Ekstraklasa, godz. 15:30, Zagłębie Lubin – Piast Gliwice, typ: 1, kurs: 2.00
Gospodarze, w tej rundzie, spisują się bardzo dobrze. Wygrali już cztery mecze i punktują lepiej niż Legia. Goście po przerwie zimowej grają bezbarwnie i ciężko im będzie zdobyć w tym meczu nawet jeden punkt. Biorąc pod uwagę aktualną formę obu drużyn, Zagłębie jest w stanie wygrać ten mecz tym bardziej, że goście są bez formy i na dodatek są osłabieni. Stawiamy na zwycięstwo Zagłębia.

Belgia, godz. 18:00, Anderlecht – Genk, typ: 1, kurs: 1.90
Będzie to pierwszy mecz Anderlechtu w grupie mistrzowskiej. Na razie gospodarze po sezonie zasadniczym mają 28 punktów i tracą pięć do pierwszego FC Brugge. Goście plasują się na piątym miejscu z dorobkiem 24 punktów. Anderlecht w meczach z Genk ma korzystny bilans, zwłaszcza jeżeli chodzi o mecze na własnym boisku. Aby marzyć i nawiązać walkę o mistrzostwo, Anderlecht musi wygrać ten mecz. Każda strata nawet jednego punktu będzie oddalać gospodarzy od zdobycia tytułu. Stawiamy na zwycięstwo Anderlechtu.

Dania – II liga, godz. 13:45, Horsens – Koge, typ: 1, kurs: 2.05
Gospodarze zajmują trzecie miejsce, ale mają tyle samo punktów co czwarty Vendsyssel. Po porażce z w meczu wyjazdowym z Vejle 3:4, gospodarze wygrali u siebie 3:0 z Fredericią. Koge zajmuje siódme miejsce ze stratą czterech punktów do Horsens. Gospodarze grają dobrze na własnym boisku, wygrali trzy mecze z rzędu i są faworytami tego spotkania. Mecz będzie na pewno wyrównany, ale minimalnie większe szanse na zwycięstwo dajemy gospodarzom.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.