Typy na dziś: Overy na piątek 11.11.

Prezentujemy Wam nasze overy na piątek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – El. MŚ, godz. 18:00, Armenia – Czarnogóra, typ: under 2.5, kurs: 1.57
Czarnogóra nie strzeliła więcej niż 2 bramki w żadnym z ostatnich 10 meczów wyjazdowych. Armenia potrafi się bronić, co pokazał jej ostatni mecz eliminacyjny w Polsce. Uważam, że dziś nie zobaczymy więcej niż 2 bramki.

Piłka nożna – El. MŚ, godz. 20:45, Czechy – Norwegia, typ: under 2.5, kurs: 1.57
Norwegowie są ostatnio w słabej formie wyjazdowej. Przeżyli też chwilę załamania, gdy w drugiej połowie meczu u siebie z San Marino, goście wyrównali stan rywalizacji na 1 do 1. Czesi również nie grzeszą skutecznością, za to potrafią się dobrze bronić. Uważam, że dziś 2 bramki to maks.

Piłka nożna – El. MŚ, godz. 20:45, Dania – Kazachstan, typ: under 2.5, kurs: 2.00
Duńczycy są zdecydowanym faworytem meczu, jednak ja nie przekreślałbym gości z Kazachstanu. Co prawda przegrali niedawno z Czarnogórcami 0:5, jednak sądzę, że taka sytuacja się już nie powtórzy. Kazachowie wyjdą dużo bardziej skoncentrowani w obronie, by uniknąć podobnego blamażu. Sądzę, że Duńczykom nie uda się strzelić więcej niż 2 goli, a do tego będą musieli uważać, by ich nie stracić.

Piłka nożna – El. MŚ, godz. 20:45, San Marino – Niemcy, typ: 2 over 2.5 HT, kurs: 1.66
Nikt nie stawia sobie pytania „kto wygra mecz”, lecz „ile goli zdołają wbić Niemcy”. Uważam, że już do przerwy będą prowadzili 3 bramkami.

Piłka nożna – El. MŚ, godz. 20:45, Słowacja – Litwa, typ: BTS-NIE, kurs: 1.66
Litwini strzelili tylko 3 gole w ostatnich 10 meczach wyjazdowych. Słowacy na tym samym dystansie u siebie stracili tylko 6 bramek. Oparli się m.in. Anglii, Szkocji, Irlandii Północnej i Ukrainie. Uważam, że nie będą mieli problemów z atakiem gości.