Typy na dziś: Overy na piątek 19.02.

Overy na piątek wyglądają jak poniżej. Mamy przeczucie, że będzie bardzo skutecznie. Powodzenia!

Katar- I Liga , godz. 14:45, Qatar – Al Ahli Doha SC, typ: under 3.5, kurs: 1.45
Będzie to mecz drużyn z dolnych rejonów tabeli. Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce i tracą do przeciwników pięć punktów. Z pięciu rozegranych meczów między tymi drużynami na boisku Qatar SC padł tylko jeden wynik powyżej trzech bramek. W pozostałych trzech spotkaniach wpadły tylko trzy gole. Również w tym meczu przewidujemy, iż drużyny nie strzelą dużej ilości bramek.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – I Liga , godz. 17:15 , Al-Ahli Dubai – Al Wahda , typ: under 3.5 , kurs: 1.40
Gospodarze drużyna Al-Ahli Dubai plasuje się obecnie na drugiej pozycji. Ostatnio w pięciu rozegranych meczach nie przegrała żadnego meczu, w tym cztery wygrała. Goście również plasują się w górnej części tabeli, a mianowicie na miejscu piątym. Wygrane mecze przeplatają jednak porażkami, dlatego też nie są faworytami tego meczu. Spotkanie jednak będzie wyrównane, a z uwagi, że obie drużyny mają dobrą defensywę nie powinno paść w tym meczu dużo bramek.

Holandia II Liga , godz. 20:00 , FC Oss – Jong Ajax , typ: BTS , kurs: 1.45
W meczach II ligi holenderskiej pada duża ilość goli. Przewidujemy, że w tym meczu również tak się stanie i obie drużyny strzelą przynajmniej po jednym golu. Gospodarze jak i też goście dużo strzelają, ale również dużo tracą. Biorąc powyższe pod uwagę stawiamy, że obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce.

Holandia – II Liga , godz. 20:00 , Jong PSV – Emmen , typ: BTS , kurs: 1.45
Drużyna gości zajmuje w tabeli II ligi holenderskiej szóste miejsce, wygrała cztery z pięciu ostatnio rozegranych meczów. Gospodarze natomiast po trzech wygranych z rzędu, zremisowali i przegrali. Zachodzi duże prawdopodobieństwo, że w tym meczu obie drużyny mogą strzelić przynajmniej po jednym golu.

Chile – I Liga , godz. 23:30, Santiago Wanderers – Palestino , typ: BTS , kurs: 1.45
Można powiedzieć, że będzie to spotkanie na szczycie albowiem gospodarze zajmują piąte miejsce, a goście drugie w tabeli. Gospodarze ostatni mecz przegrali na wyjeździe, natomiast Palestiono zwyciężyło trzy razy z rzędu. Często między tymi drużynami padały bramki, dlatego też w tym meczu powinno być podobnie.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…