Typy na dziś: Pewniaki na piątek 19.02.

Zapraszamy do naszych Pewniaków. Niskie kursy, ale duża skuteczność. Per saldo i tak będziesz na plus. Graj z nami!

Pewniaki na piątek 19.02.

Czechy, godz.20.15, V.Pilzno – Teplice, typ: 1, kurs: 1.25
Gospodarze są liderem pierwszej ligi czeskiej z dorobkiem 41 punktów. Wygrali wszystkie z pięciu rozegranych spotkań. W meczu z Teplicami będą chcieli podtrzymać świetną formę. Goście są drużyną grającą nierówno, chociaż po czterech nie wygranych meczach ostatnio wygrali u siebie z Pribramem 2:0. Wszystko jednak wskazuje na to, że gospodarze ponownie zakończą mecz zwycięstwem. Na pięć gier rozegranych między tymi drużynami V.Pilzno grając u siebie straciła tylko jeden punkt.

Holandia – II Liga , godz. 20:00 , NAC Breda – Fortuna Sittard , typ: 1, kurs: 1.22
NAC Breda zajmuje w holenderskiej drugiej lidze czwarte miejsce. Ostatnio po dwóch zwycięstwach i remisie gospodarze przegrali w meczu wyjazdowym z Emmen 0:1. Z pewnością aby nie stracić kontaktu z czołówką ligi NAC Breda będzie chciała wygrać mecz tym bardziej, że goście grają słabo. Fortuna ma najsłabszą obronę w całej lidze- straciła najwięcej bramek. Goście nie potrafili nawet zdobyć chociażby jednego punktu w pięciu ostatnich meczach z Bredą.

Francja- II Liga , godz. 20:00 , Nancy – FC Paris , typ :1, kurs: 1.35
Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Zajmują w tabeli drugie miejsce ze stratą trzech punktów do pierwszego Dijon. Po trzech z rzędu remisach będą chcieli w końcu zwyciężyć tym bardziej, że na ich stadion zawita ostatnia drużyna Paris FC. Goście nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu spotkań i mają nikłe szanse na uzyskanie w tym meczu chociażby remisu.

Ekstraklasa, godz. 18:00 , Jagiellonia – Śląsk , typ: 1X , kurs: 1.30
W Białymstoku zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Jagiellonia po przegranej na wyjeździe z kandydatem na mistrza- Legią będzie chciała na własnym boisku pokazać się z jak najlepszej strony. Na pewno plan na ten mecz jest taki aby zwyciężyć. Gospodarze chcą zakwalifikować się do pierwszej ósemki i aby tak się stało takie mecze muszą wygrywać. Przegrana spowoduje, że gospodarze mogą być zamieszani w walkę o utrzymanie, a na pewno tego chcą uniknąć. Goście mimo, że wygrali pierwszy mecz po przerwie zimowej u siebie z Wisłą, to jednak w meczu tym niczym nie zachwycili, a zwycięstwo to można traktować jako szczęśliwe. Biorąc pod uwagę, że Jagiellonia gra u siebie nie powinna tego meczu przegrać chociaż niewykluczony jest remis.

Hokej-Polska, godz. 19:00 , GKS – Tychy – Bytom , typ: 1, kurs: 1.20
Gospodarze w pierwszym meczu Play Off nie powinni mieć żadnego problemu z pokonaniem na własnym lodowisku gości z Bytomia. Aby się liczyć w tych rozgrywkach muszą u siebie zwyciężać, tym bardziej u siebie. Na pewno nie zlekceważą drużyny bytomskiej i pewnie wygrają mecz.