Typy na dziś: Overy na sobotę 16.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na sobotę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Ekstraklasa, godz. 20:30, Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Legia Warszawa jak na razie nie zachwyca swoją grą, przegrała wysoko u siebie w superpucharze z Lechem, a w meczu wyjazdowym kwalifikacji Ligi Mistrzów zremisowała ze słabym Zrinjskim 1:1. W pierwszym meczu przy ulicy Łazienkowskiej Legia będzie podejmowała Jagiellonię Białystok. Goście już nie raz pokazali w Warszawie, że nie są chłopcami do bicia i żeby z nimi wygrać, trzeba się solidnie natrudzić. Podobnie może być i w tym meczu, chociaż Legia na pewno jest dużo lepszą drużyną i powinna u siebie ten pierwszy mecz wygrać. Stawiamy na to, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Piłka Nożna – Chiny II Liga, godz. 13:30, Qingdao Huanghai – Meizhou Hakka, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują czwarte miejsce i tracą dwa punkty do lidera. Niestety ostatnio są w lekkim kryzysie, przegrali dwa ostatnie mecze z rzędu, ale były to mecze wyjazdowe. Goście zajmują jedenaste miejsce i spisują się jeszcze gorzej. Przegrali ostatnie cztery mecze z rzędu i wszystko na to wskazuje, że może to być ich piąta porażka. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – Ekstraklasa, godz. 15:30, Ruch Chorzów – Górnik Łęczna, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Nie jest pewny udział w tym meczu najlepszego strzelca Ruchu – Stępińskiego, dlatego też siła rażenia gospodarzy będzie mocno osłabiona. Goście są dużą niewiadomą i trudno cokolwiek powiedzieć na temat ich formy przed inauguracją nowego sezonu. Wszystko na to wskazuje, że w tym spotkaniu raczej nie wpadnie wiele bramek. Typujemy poniżej trzech bramek.

Finlandia – II Liga, godz. 15:30, KTP – Jazz Pori, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.50

Obie drużyny spisują się w tym sezonie bardzo słabo. KTP zajmuje przedostatnie miejsce i wyprzedza czterema punktami drużynę Jazz Pori, która zajmuje ostatnie miejsce. Oba zespoły mają bardzo słabą defensywę i tracą dużo goli. Wszystko na to wskazuje, że w tym meczu drużyna gospodarzy strzeli kilka bramek, dlatego stawiamy, że KTP strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Finlandia – I Liga, godz. 15:00, PS Kemi – KuPS, typ: under 2.5, kurs: 1.50

PS Kemi gra ostatnio fatalnie. Drużyna gospodarzy przegrała pięć spotkań z rzędu i trudno będzie się im przełamać. Przeciwnikiem gospodarzy jest KuPS, który zajmuje czwarte miejsce i od czterech spotkań nie doznał porażki. Gości lepiej spisują się na własnym boisku, ale na wyjazdach nie przegrywają. Ostatnie dwa mecze wyjazdowe zremisowali. Typujemy, że drużyny w tym spotkaniu nie strzelą więcej niż dwa gole.