Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na sobotę 16.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na sobotę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Chiny – II Liga, godz. 13:30, Qingdao – Meizhou, typ: 1 HT, kurs: 2.00

Gospodarze zajmują czwarte miejsce i tracą tylko dwa punkty do lidera. Może ich dorobek punktowy byłby większy gdyby nie słaba gra na wyjazdach. Ostatnie dwa wyjazdowe mecze gospodarze przegrali, ale za to u siebie grają solidnie i nie przegrali od pięciu meczów. Goście zajmują jedenaste miejsce i przegrali cztery spotkania z rzędu. Grają fatalnie na wyjazdach. Z pięciu ostatnich meczów wyjazdowych wywieźli tylko jeden punkt. Typujemy, że Qingdao będzie prowadzić do przerwy.

Norwegia – III Liga, godz. 16:00, Floro – Lorenskog, typ: 1 HT, kurs: 2.15

Drużyna gospodarzy zajmuje drugie miejsce i w ostatnich pięciu spotkaniach nie doznała porażki. Floro lepiej spisuje się na wyjazdach niż u siebie, ale na własnym boisku również wygrywa, czego przykładem jest zwycięstwo nad czwartym Vidar aż 5:1. Goście zajmują siódme miejsce i jest to drużyna własnego boiska. Lorenskog, po trzech porażkach z rzędu, w ostatnich dwóch meczach zdobył cztery punkty. Faworytem są gospodarze i powinni pewnie wygrać to spotkanie. My typujemy, że Floro będzie prowadzić do przerwy.

Polska – Ekstraklasa, godz. 20:30, Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Legia, po porażce w superpucharze Polski z Lechem, będzie chciała w pierwszym spotkaniu w tym sezonie jak najlepiej się zaprezentować przed własną publicznością. Na pewno gospodarze nie będą grać bardzo ofensywnie, albowiem muszą się oszczędzać na rewanżowy mecz kwalifikacji Ligi Mistrzów, ale nie znaczy, że w tym meczu nie wpadną bramki. My stawiamy na przedział bramek 2-3.

Dania – I Liga, godz. 18:30, FC Kopenhaga – Lyngby, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

W pierwszej kolejce nowego sezonu pierwszej ligi duńskiej FC Kopenhaga będzie podejmować na własnym boisku Lyngby. Trudno powiedzieć w jakiej formie są obie drużyny, ale gospodarze mieli już przetarcie w europejskich pucharach, w których pokonali na wjeździe Crusaders 3:0. W pięciu ostatnich meczach u siebie z Lyngby gospodarze nie przegrali żadnego spotkania. Typujemy na przedział bramek 2-3.

Brazylia – I Liga, godz. 21:00, Botafogo – Flamengo, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Gospodarze po 14 kolejkach zajmują 14. miejsce z dorobkiem 16 punktów. Flamengo spisuje się o wiele lepiej. Zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 23 punktów. Ostatnio w bezpośrednich pojedynkach, jeżeli chodzi o pięć ostatnich spotkań między tymi drużynami, jest remis. Obie drużyny wygrały po dwa mecze i padł jeden remis. Typujemy przedział bramek 2-3.