Typy na dziś: Overy na środę 24.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na środę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Anglia – Puchar Ligi, godz. 20:45, Sunderland – Shrewsbury, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.50

Sunderland będzie zdecydowanym faworytem tego meczu i nawet jeżeli przystąpi do niego w mocno zmienionym składzie, to i tak powinien go spokojnie wygrać. Typuję pewne zwycięstwo gospodarzy.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Borussia M Gladbach – Young Boys, typ: over 2.5, kurs: 1.40

Borussia pokazała w pierwszym meczu, że gra dobrą piłkę i podobnie będzie w spotkaniu rewanżowym. Drużyna niemiecka, mimo że ma dużą przewagę, to i tak będzie chciała wygrać i strzelić kilka bramek. Goście również będą chcieli z honorem pożegnać się z tymi rozgrywkami, dlatego może wpaść dużo goli. Stawiam na to, że obie drużyny strzelą więcej niż dwie bramki.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, APOEL Nikozja – FC Kopenhaga, typ: under 2.5, kurs.1.55

Będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Gospodarze mają do odrobienie jednego gola i mogą swój plan wykonać pod warunkiem, że nie stracą gola. Nie powinno wpaść wiele goli, wynik oscyluje między remisem 1:1 a wygraną gospodarzy 1:0. Stawiam na to, że nie wpadną więcej niż dwie bramki.

RPA – I Liga, godz. 19:30, Bloemfontein – Maritzburg, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Nowy sezon i pierwsza kolejka, dlatego trudno wytypować zwycięzce tego spotkania. Między tymi drużynami zawsze dochodziło do ciekawych i wyrównanych meczów. Stawiam na to, że nie wpadną więcej niż dwie bramki.

Norwegia – II Liga, godz. 18:00, Jerv – Ullensaker Kisa, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Jerv zajmuje drugie miejsce i jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Gospodarze wygrali cztery ostatnie mecze z rzędu i prawdopodobnie zainkasują kolejne trzy punkty. Stawiam na to, że gospodarze strzelą gola w pierwszej połowie.