Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na środę 24.08.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na środę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Anglia – VI Liga Północ, godz. 20:45, Darlington 1883 – Chorley FC, typ: 1, kurs: 2.05

Po czterech kolejkach Darlington zajmuje szóste miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów i wyprzedza o dwa punkty najbliższego przeciwnika, drużynę Chorley FC. Mecz będzie bardzo wyrównany, ale gospodarze u siebie są mocni i powinni wygrać to spotkanie, chociaż może przyjść to z trudem. Stawiam na wygraną Darlington.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Salzburg – Dinamo Zagrzeb, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.90

Czeka nas kolejne wyrównane spotkanie, które może zakończyć się każdym wynikiem. Goście muszą strzelić bramkę, albowiem w pierwszym meczu padł rezultat 1:1. Goście nie są bez szans, pod warunkiem, że nie stracą szybko bramki. W spotkaniu tym gole na pewno wpadną, dlatego stawiam na przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, FK Rostow – Ajax, przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Dla mnie chyba najciekawsze spotkanie w całym zestawie m.in. dlatego, że Ajax może pożegnać się w tym sezonie z Ligą Mistrzów. Rostow u siebie jest bardzo mocny i goście będą musieli bardzo ciężko pracować, aby awansować. Stawka tego spotkania jak i w pozostałych w tej fazie rozgrywek jest ogromna i nikt tu łatwo się nie podda. Rosjanie będą bardzo uważali w tyłach, aby nie stracić bramki i sami będą chcieli coś strzelić. Stawiam na przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, APOEL Nikozja – FC Kopenhaga, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

APOEL w poprzedniej z Rosenborgiem miał podobną przeprawę jak z Kopenhagą, ale z tą różnicą, że w pierwszym meczu w Norwegii strzelił bramkę na wyjeździe przegrywając 1:2. W tym przypadku drużyna z Cypru przegrała 0:1 i musi się z tego cieszyć, ponieważ mogła przegrać nawet trzema bramkami. Gospodarze muszą strzelić bramkę żeby odrobić straty. Przeczuwam, że może wpaść więcej niż jeden gol, dlatego stawiam na przedział bramek 2-3.

Peru – I Liga, godz. 20:15, U. San Martin – Ayacucho, typ: 1, kurs: 1.95

Oba zespoły spisują się słabo – gospodarze zajmują ostatnie miejsce i tracą cztery punkty do gości. Faworytem tego meczu będzie drużyna San Martin, która powinna się w tym meczu przełamać. Możliwy jest również rezultat remisowy, przy czym większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, a to dlatego, że będą grali przed własną publicznością. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.