Typy na dziś: Overy na wtorek 09.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Chiny – I Liga, godz. 13:35, Guangzhou Ev. – Beijing, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.55

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce wyprzedzają o dziesięć punktów drugi Jiangsu Suning. Należy dodać, że Guangzhou Ev. ma jeden mecz mniej od v-ce lidera i po tym spotkaniu może zwiększyć przewagę (w razie zwycięstwa do trzynastu punktów). Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania, dlatego typuję, że już w pierwszej połowie strzelą bramkę.

Anglia – V Liga, godz. 20:45, Braintree – Eastleigh, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Po pierwszej kolejce gospodarze zajmują trzynaste miejsce z dorobkiem jednego punktu po remisie w meczu wyjazdowym z North Ferriby 0:0. Goście zajmują siódme miejsce, albowiem w pierwszej kolejce pokonali u siebie Guiseley 2:1. Mecz zapowiada się bardzo wyrównany i moim zdaniem nie powinno być dużo goli. Typuje, że drużyny nie strzelą więcej niż dwa gole.

Anglia – Puchar Ligi, godz. 20:45, Wolverhampton – Crawley, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.50

Wilki w Pucharze Ligi będą podejmować u siebie drużynę Crawley. Zdecydowanym faworytem tego meczu będą gospodarze, którzy powinni to spotkanie wygrać kilkoma bramkami. Już do przerwy powinny wpaść bramki, dlatego typuję, że w pierwszej połowie Wolverhampton strzeli bramkę.

Anglia – Puchar Ligi, godz. 20:45, Accrington – Bradford, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Faworytem tego spotkania będą goście, ale jak przystało na rozgrywki Pucharu Ligi w Anglii, w takich meczach wszystko jest możliwe. Gospodarze na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i będą chcieli również wygrać. Stawiam na to, że w pierwszej połowie wpadnie poniżej dwóch bramek.

Anglia – V Liga, godz. 20:45, Solihull – Woking, typ: BTS, kurs: 1.55

Obie drużyny w odmiennych nastrojach przystąpią do drugiej kolejki. Gospodarze w pierwszym meczu na wyjeździe pokonali Sutton 3:1, natomiast goście przegrali u siebie z Lincolnem 1:3. Mecz na pewno będzie wyrównany i powinny wpaść bramki. Stawiam na to, że obie drużyny strzelą gola.