Typy na dziś: Overy na wtorek 22.03.

Zapraszamy na wtorkowe Overy i życzymy powodzenia. Oferta może nie jest na dziś zbyt bogata, ale przygotowaliśmy naprawdę ciekawe zestawienie.

Hokej – Finlandia, godz. 17:30, IFK Helsinki – Pelicans, typ: 1 over 2.5, kurs: 1.42
Drużyna z Helsinek jest faworytem do zdobycia tytułu mistrza Finlandii, dlatego też nie powinna mieć żadnego problemu z wyeliminowaniem goście w tej fazie play off. Pelicans w sezonie zasadniczym uplasował się na dziewiątym miejscu i w meczach 1/8 fazy play off wyeliminował drużynę KalPa. Po dwóch meczach ćwierćfinałowych play off gospodarze prowadzą z Pelicans 2:0. W pierwszym meczu HIFK wygrał u siebie 5:1 a w meczu wyjazdowym 3:0. Stawiamy, że gospodarze strzelą w tym meczu więcej niż dwa gole.

Hokej – Czechy, godz. 17:30, Plzen – Olomouc, typ: 1 over 2.5, kurs: 1.40
Gospodarze pewnie kroczą do fazy finałowej play off. Po rozegranych czterech meczach ćwierćfinałowych, prowadzą z drużyną Olomouc 3:1. Przed fazą play off wydawało się, że będą to mecze bardzo wyrównane, ponieważ Pilzno zajęło w sezonie zasadniczym czwarte miejsce, natomiast goście uplasowali się na piątym miejscu. W rzeczywistości okazało się, że Pilzno jest drużyną lepszą. Na uwagę zwraca wynik który padł w trzecim meczu między tymi drużynami, wówczas Pilzno wygrało 8:1. Wszystko wskazuje na to, że w tym meczu również wpadnie dużo goli a gospodarze powinni strzelić minimum trzy bramki.

Hokej – Polska, godz. 19:00, Cracovia – Tychy, typ: under 6.5, kurs: 1.40
Wydawało się po pierwszych dwóch meczach finałowych play off, że Cracovia łatwo przejdzie drużynę tyską i zdobędzie kolejny tytuł mistrza Polski. Okazało się jednak,że w meczach wyjazdowych hokeiści z Krakowa to już nie są ci sami którzy tak łatwo wygrywali na swoim lodowisku. Tychy potrafiły u siebie dwukrotnie pokonać faworyzowaną Cracovię, dlatego też w kolejnych meczach każdy wynik jest możliwy. Mimo wszystko Cracovia na pewno wyciągnęła wnioski po meczach wyjazdowych i w tym spotkaniu u siebie nie będzie popełniała tak rażących błędów w defensywie. Goście również nie ruszą od razu do ataku i na pewno będą skupiać się na defensywie. Stawiamy,że drużyny strzelą maksimum sześć goli.

Szkocja – Dywizja 1, godz. 20:45, St. Mirren – Raith, typ: under 3.5, kurs: 1.40
W jedynym wtorkowym meczu szkockiej Dywizji 1, drużyna St. Mirren podejmować będzie Raith Rovers. Goście zajmują w tabeli czwarte miejsce i przyjadą na ten mecz w dobrych nastrojach. Od czterech kolejek nie doznali porażki a ostatni mecz rozgrywany u siebie, wygrali 2:1 z sąsiadującym w tabeli Hibernian. Gospodarze również dobrze się spisują, wygrali dwa mecze z rzędu i nie stoją w tym spotkaniu na straconej pozycji. Mimo, że Raith wyprzedza jedenastoma punktami drużynę St. Mirren to w cale nie jest faworytem tego meczu. Można powiedzieć,że w tym spotkaniu każdy wynik jest możliwy. My stawiamy, że drużyny nie strzelą więcej niż trzy gole.

Szkocja – League Two, godz. 20:45, Clyde – Annan, typ: under 3.5, kurs: 1.50
Gospodarze spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. W dalszym ciągu mają realne szanse na zdobycie nawet pierwszego miejsca. Obecnie zajmują w tabeli trzecie miejsce ze stratą czterech punktów do pierwszego East Fife. Drużyna gospodarzy wygrała trzy mecze z rzędu m.in. pokonała u siebie zajmujący drugie miejsce Elgin 1:0. Annan zajmuje piąte miejsce ze stratą trzech punktów do gospodarzy. Mecz z pewnością będzie wyrównany ze wskazaniem na Clyde. Typujemy, że w meczu wpadną maksimum trzy gole.