Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 22.03.

Świeża porcja Pewniaków na wtorek gotowa. Oferta na dziś nie jest szczególnie bogata, ale dokonaliśmy dobrych wyborów. Powodzenia!

Niemcy – Regionalliga Sudwest, godz.19:30, Mannheim – Bahlinger, typ: 1, kurs: 1.25
Drużyna Mannheim zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i wyprzedza o cztery punkty drugi Elversberg. Gospodarze po 23 kolejkach zgromadzili 55 punktów i doznali tylko dwóch porażek. Po pięciu z rzędu zwycięstwach, prawdopodobnie w dalszym ciągu będą kontynuować dobrą passe, goście na 18 zespołów w lidze zajmują 16 miejsce z przewagą tylko trzech punktów nad zagrożoną spadkiem drużyną Spielberg. Mannheim posiada najlepszą defensywę w lidze, w 23 meczach gospodarze stracili tylko 10 bramek. Wszystko na to wskazuje, że po tym meczu Mannheim wzbogaci się o kolejne trzy punkty.

Irlandia Północna – Premiership, godz. 20:45, Carrick Rangers – Crusaders, typ: 2, kurs: 1.20
Rangersi zajmują w lidze przedostatnie miejsce, natomiast goście są na pierwszym miejscu. Gospodarze w ostatnich pięciu meczach rozegranych z Crusaders nie zdobyli nawet punktu. W dwóch ostatnich meczach stracili siedem goli i ani jednej bramki nie strzelili. Drużyna Carrick zdobyłą najmniej bramek ze wszystkich drużyn, nawet mniej niż ostatni Warrenpoint. Na własnym stadionie zdobyła najmniej punktów, tylko jedenaście w czternastu spotkaniach. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście i to oni bez problemu powinni zwyciężyć.

Siatkówka, Liga Mistrzów – Play Off, godz. 17:00, Belgorod – Trentino, typ: 1, kurs: 1.25
Po pierwszym meczu między tymi drużynami w fazie play off ligi mistrzów prowadzi drużyna włoska, która wygrała we własnej hali 3:0. Mimo, że Belgorod jest faworytem tej rywalizacji, to w tym meczu nie miał nic do powiedzenia, zwłaszcza drugi set gładko przegrał, do 17. Na pewno w rewanżu gospodarze będą chcieli zakończyć spotkanie zwycięsko. Jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ Belgorod u siebie nie przegrywa i rzadko oddaje chociażby seta. W półfinałach gospodarze okazali się lepsi od drużyny francuskiej Tours, natomiast Trentino w dwóch meczach pokonało Asse – Lennik 3:2 i 3:0. Belgorod wygra to spotkanie, ale będzie bardzo ciężko gospodarzom zakończyć mecz bez straty seta.

Siatkówka, Bułgaria – Play Off, godz. 17:00, Montana – Arda Kardzhali, typ: 1, kurs: 1.20
Będzie to pierwsza runda fazy półfinałowej play off. W meczu ćwierćfinałowym drużyna Montany wyeliminowała po ciężkim boju CSKA Sofie wygrywając dwa mecze po 3:2. Goście dwukrotnie pokonali Pirin w setach 3:1 i 3:0. Gospodarze od pięciu spotkań rozegranych u siebie, nie przegrali ani jednego meczu, natomiast goście z pięciu ostatnio rozegranych spotkań wyjazdowych, wygrali tylko jeden mecz. Ostatnio, Arda pokonała drużynę Montany w marcu 2015 roku, wtedy padł wynik 3:0. Mimo wszystko faworytem tego meczu półfinałowego fazy play off są gospodarze i oni powinni ten mecz wygrać.

Hokej – Włochy, godz.20:00, Ritten – Vipiteno, typ: 1, kurs: 1.30
Po dwóch meczach półfinałowych fazy play off drużyna Ritten prowadzi 2:0. Dwa pierwsze spotkania Ritten wygrał zdecydowanie w stosunku 3:1 i 5:2. Nie ulega wątpliwości, że w również w trzeciej konfrontacji gospodarze są faworytami do zwycięstwa. Można się spodziewać przekonywującej wygranej gospodarzy, albowiem w poprzednich spotkaniach wygrywali z przewagą kilku bramek. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze i to oni wygrają to trzecie spotkanie.