Typy na dziś: Overy na wtorek 27.09.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Liga Mistrzów, godz. 20:45, Sporting Lizbona – Legia Warszawa, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.70

Legia pod wodzą nowego trenera, ale czy z nową jakością, raczej nie. Sporting pewnie wygra to spotkanie i to różnicą kilku bramek. Typuję, że gospodarze strzelą bramkę w obu połowach.

Liga Mistrzów, godz. 20:45, FC Kopenhaga – FC Brugge, typ: 2 over 0.5, kurs: 1.50

Kopenhaga jest faworyzowana w tym meczu a moim zdaniem goście mogą nawet wygrać to spotkanie. Mecz będzie bardzo wyrównany i każdy wynik jest możliwy. Goście są w stanie strzelić bramkę, dlatego stawiam, że strzelą przynajmniej jednego gola.

Liga Mistrzów, godz. 20:45, CSKA Moskwa – Tottenham, typ: 1 over 0.5, kurs: 1.40

Tottenham będzie miał trudne zadanie w tym meczu. Moim zdaniem goście nie wygrają tego spotkania, najbardziej dla mnie prawdopodobny wynik to rezultat remisowy. Ja stawiam na to, że gospodarze strzelą bramkę.

Liga Mistrzów, godz. 20:45, Borussia Dortmund – Real Madryt, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.60

Zapowiada się najbardziej emocjonujące spotkanie wśród wszystkich meczów w Lidze Mistrzów zaplanowanych na wtorek 27.09. Borussia Dortmund jest w gazie i to ona jest faworytem tego meczu. Goście grają nierówno i mają problemy na wyjazdach. Real będzie grał uważnie w defensywie, dlatego w pierwszej połowie nie powinno paść wiele goli. Stawiam na to, że do przerwy nie wpadnie więcej niż jedna bramka.

Liga Mistrzów, godz. 20:45, Dinamo Zagrzeb – Juventus, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.50

Juventus jest faworytem tego meczu i nie ulega wątpliwości, że to spotkanie wygra. Jednak w Zagrzebiu gra się ciężko i moim zdaniem nie będziemy świadkami gradu bramek. Stawiam, że w pierwszej połowie nie wpadnie więcej niż jedna bramka.