Typy na dziś: Pewniaki na poniedziałek 14.03.

Zapraszamy na Pewniaki na poniedziałek i życzymy powodzenia!

Tenis – Kazań, godz. 8:00, A. Setkic – A. Bublik, typ: 1, kurs: 1.22
Faworytem tego meczu jest A. Setkic, który zajmuje wyższe miejsce w rankingu ATP i jest lepszym tenisistą od przedstawiciela gospodarzy A. Bublika. Tenisista z Rosji na pięć ostatnich spotkań wygrał tylko jedno. Mecz bez problemów powinien wygrać Setkic.

Tenis – Kazań, godz. 8:00, R. Berankis – D. Medvedev, typ:1, kurs: 1.22
W tym turnieju Berankis rozstawiony jest z numerem 1 i nie tylko jest faworytem tego spotkania, ale całego turnieju. Przedstawiciel gospodarzy- Medvedev zajmuje w rankingu ATP 280 miejsce i raczej nie ma żadnych szans na nawiązanie walki z Berankisem.

Tenis – Indian Wells, godz. 20:00, T.Berdych – M. Coric, typ:1, kurs: 1.20
Berdych, ostatni mecz rozegrany z Coricem wygrał łatwo w stosunku 2:0. Jest jednym z kandydatów do wygrania całego turnieju. Zajmuje 7 miejsce w rankingu ATP i jeżeli potraktuje serio to spotkanie to nie powinien przeciwnikowi oddać nawet jednego seta.

Tenis – Indian Wells, godz. 20:00, An. Kuznetsov – S.Wawrinka, typ:2, kurs: 1.22
Szwajcar wygrał wszystkie pięć ostatnich spotkań nie oddając ani jednego seta. Jego przeciwnik również dobrze spisuje się w tym roku. Przegrał tylko jedno z pięciu ostatnich spotkań i to Cilicem. Wawrinka jest jednak faworytem tego meczu i powinien go bez żadnych problemów wygrać.

Tenis – Indian Wells, godz. 20:00, B.Bencic – M. Rybarikova, typ:1, kurs: 1.20
Bencic zajmuje w rankingu WTA 8 miejsce, a jej przeciwniczka M. Rybarikova miejsce 97. Ostatnie spotkanie między tymi tenisistkami wygrała Bencic 2:1. Różnica klasy – można tak powiedzieć, dzieli obie tenisistki i dlatego powinna pewnie wygrać ten mecz Bencic.