Typy na dziś: Pewniaki na poniedziałek 22.08.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na poniedziałek. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Bośnia i Hercegowina – I Liga, godz. 17:30, FK Sarajewo – Metalleghe, typ: 1, kurs: 1.20

FK Sarajewo po pięciu kolejkach zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów. W meczu z Metalleghe gospodarze są zdecydowanymi faworytami. Goście są na przedostatnim miejscu i przegrali cztery ostatnie mecze z rzędu. Stawiam na zwycięstwo FK Sarajewo.

Szwajcaria – II Liga, godz. 19:45, FC Zurich – Xamax, typ: over 1.5, kurs: 1.20

Można powiedzieć, że będzie to spotkanie na szczycie szwajcarskiej drugiej ligi. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i po czterech kolejkach mają po dziesięć punktów. Gospodarze zajmują drugie miejsce i wyprzedzają gości tylko lepszą różnicą bramek. Mecz powinien być wyrównany i na pewno drużyny strzelą w tym spotkaniu bramki. Stawiam na to, że wpadnie więcej niż jedna bramka.

Hiszpania – II Liga, godz. 20:00, Saragossa – Ucam Murcia, typ: under 3.5, kurs: 1:20

Będzie to inauguracyjny mecz obu drużyn w nowym sezonie. Gospodarze będą chcieli rozpocząć sezon od zwycięstwa, tym bardziej, że to pierwsze spotkanie będą rozgrywać u siebie. Poza tym Saragossa w tym meczu jest faworytem i powinna go wygrać. Stawiam na to, że drużyny nie strzelą więcej niż trzy bramki.

Rosja – I Liga, godz. 18:30, Arsenal Tula – Orenburg, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.22

Gospodarze po trzech kolejkach mają trzy punkty (po zwycięstwie u siebie nad Kazaniem 1:0). Pozostałe dwa mecze Arsenal Tula przegrał i na chwilę obecną ma stosunek bramek 1:5. Goście zajmują przedostatnie miejsce z jednym punktem i stosunkiem bramek 0:2. Stawiam na to, że obie drużyny w pierwszej połowie nie strzelą więcej niż jedną bramkę.

Holandia – II Liga, godz. 20:00,  Venlo –  Jong PSV, typ: over 1.5, kurs: 1.20

Venlo po trzech kolejkach zajmuje pierwsze miejsce z kompletem punktów. Goście również dobrze się spisują, zajmują czwarte miejsce i tracą dwa punkty do lidera. Obie drużyny w tym spotkaniu będą grać ofensywnie i powinno wpaść dużo goli. Stawiam na to, że w meczu wpadnie więcej niż jedna bramka.