Typy na dziś: Overy na poniedziałek 22.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na poniedziałek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Rosja – I Liga, godz. 18:30, Arsenal Tula – Orenburg, typ: under 2.5, kurs: 1.40

Obie drużyny słabo rozpoczęły nowy sezon. Arsenal po trzech kolejkach ma tylko trzy punkty po wygranej u siebie z Kazaniem 1:0. Goście jeszcze gorzej się spisują, zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem tylko jednego punktu. Ciekawe jest to, że obie drużyny w tych trzech rozegranych kolejkach w sumie strzeliły tylko jednego gola. Stawiam na to, że w tym meczu nie wpadną więcej niż dwie bramki.

Szwajcaria – II liga, godz. 19:45, FC Zurich – Xamax, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Po czterech kolejkach FC Zurich zajmuje drugie miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów. Identyczną ilość punktów mają goście, którzy zajmują trzecie miejsce i mają gorszy stosunek bramek. Mecz będzie na pewno emocjonujący i powinniśmy być świadkami wielu goli. Stawiam na to, że już w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Jong Ajax – Fortuna Sittard, typ: over 2.5, kurs: 1.50

Rezerwa Ajaxu spisuje się bardzo dobrze. Po trzech kolejkach Ajax zajmuje drugie miejsce z dorobkiem siedmiu punktów i stosunkiem bramek 10-4. Goście mają tyle samo punktów i zapowiada się ciekawy mecz. Stawiam na to, że drużyny strzelą więcej niż dwie bramki.

Polska – Ekstraklasa, godz. 18;00, Korona Kielce – Wisła Kraków, typ: over 8.5 Rz.R, kurs: 1.40

Wisła będzie chciała się odbić od dna. Ostatnie miejsce na pewno daje o sobie znać, jeżeli chodzi o nastroje piłkarzy. Korona u siebie jest zawsze groźna i na pewno powalczy z Wisłą. Mecz będzie zacięty z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Typuję, że będzie więcej niż osiem rzutów rożnych.

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Den Bosch – Volendam, typ: BTS, kurs: 1.45

Po trzech kolejkach Den Bosch zajmuje czternaste miejsce z dorobkiem trzech punktów. Goście są na trzecim miejscu i mają siedem punktów. W spotkaniu tym powinny wpaść gole, dlatego stawiam na to, że obie drużyny strzelą bramki.