Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 15.09.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Mainz – St. Etienne, typ: 1, kurs: 2.00

Drużyna Mainz w ostatniej kolejce zremisowała, można powiedzieć, wygrane spotkanie, ale chyba był to przejaw rozluźnienia. Prowadziła z Hoffenheim już 4:1 by zremisować 4:4. Goście sprawili niespodziankę remisując na wyjeździe z PSG 1:1, ale to raczej wynik był lepszy od gry jaką zaprezentowała w tym meczu drużyna St. Etienne. Mainz to dobra drużyna, która u siebie gra bardzo ofensywnie i skutecznie. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 21:05, Standard Liege – Celta, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Gospodarze są faworytami tego spotkania, ale nie będzie im na pewno łatwo zwyciężyć. Celta jak na razie nie prezentuje takiej formy jak w zeszłym sezonie, ale nie jest bez szans. Stawiam na przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Rapid Wiedeń – Genk, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Rapid w swojej lidze, zajmuje piąte miejsce i nie wygrał od trzech spotkań. Trzy ostatnie mecze to trzy remisy i z pewnością gospodarze będą chcieli w końcu wygrać, np. w Lidze Europy. Genk to drużyna, która łatwo skóry nie sprzeda i jest w stanie nawet wygrać ten mecz. Stawiam na przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Young Boys – Olympiakos Pireus, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Gospodarze to drużyna grająca ultra-ofensywnie i strzelająca dużo bramek. Niestety czasami skuteczność nie idzie w parze z defensywą i gospodarze, mimo że strzelają bramki, to je również tracą. Gole w tym meczu na pewno wpadną, dlatego stawiam na przedział bramkowy 2-3.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Astra – Austria Wiedeń, typ: X HT, kurs: 2.00

Moim zdaniem jest to para jedna z najbardziej wyrównanych w całym zestawie Ligi Europy. Praktycznie każdy wynik w tym meczu jest możliwy, ale chyba najbardziej rezultat remisowy. Ja typuję, że do przerwy będzie remis.