Typy na dziś: Overy na czwartek 15.09.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Young Boys – Olympiakos Pireus, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze preferują ofensywny styl gry i dlatego strzelają dużo bramek. Mimo to, że grają skutecznie, to jednak defensywa popełnia błędy i dlatego drużyna traci bramki. Goście przyjadą defensywnie ustawieni, zwłaszcza jeżeli chodzi o pierwszą połowę. Będą na pewno wyprowadzać kontrataki, które mogą im przynieść gola. Stawiam na to, że w pierwszej połowie nie wpadnie więcej niż jedna bramka.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Alkmaar – Dundalk, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.50

Holendrzy grają ofensywnie, zwłaszcza u siebie i nie powinni mieć problemów z pokonaniem Dundalk. Oczywiście nie można tej drużyny lekceważyć, ale moim zdaniem ten mecz będzie wyglądał inaczej niż z Legią w Warszawie i zakończy się pewnym zwycięstwem Alkmaar. Stawiam na to, że gospodarze strzelą gola w pierwszej połowie.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 17:00, Karabach – Liberec, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Karabach to trudny rywal, zwłaszcza kiedy rozgrywa mecze na własnym stadionie. Gospodarze rzadko przegrywają u siebie mecze, a w swojej lidze nie mają sobie równych. Liberec będzie miał w tym meczu ciężką przeprawę i rezultat remisowy na pewno ich w pełni zadowoli. W spotkaniu tym nie powinno wpaść wiele bramek, dlatego stawiam na to, że nie będzie ich więcej niż dwie.

Litwa – I Liga, godz. 18:30, Żalgiris Wilno – Utenis, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.45

Żalgiris przewodzi w tabeli pierwszej ligi litewskiej. Strzela dużo bramek, a u siebie wygrywa mecz za meczem. Jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, dlatego typuję, że gospodarze strzelą bramki w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, APOEL – Astana, typ: under 2.5, kurs: 1.40

Będzie to wyrównane spotkanie z lekką przewagą gospodarzy. Goście mają solidną defensywę, dlatego nie powinno wpaść dużo bramek. APOEL jest w stanie strzelić bramkę, ale czy wygra mecz? Tego nie byłbym pewien. Stawiam na to, że w spotkaniu tym nie wpadną więcej niż dwie bramki.