Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na niedzielę 10.04.

Zapraszamy na niedzielną porcję ryzykownych typów i jak zawsze przypominamy o tym, aby nie szaleć ze stawką z uwagi na większe ryzyko.

Piłka nożna – Anglia, godz. 14:30, Sunderland – Leicester, typ: 2, kurs: 2.25
Lider tabeli gra z drużyną ze strefy spadkowej a kurs tak wysoki?! Proszę Państwa, trzeba brać jeśli dają. Wiemy, że Sunderland to niewygodny rywal, szalenie zmotywowany bo walczy o utrzymanie. Ale różnica w tabeli nie kłamie a goście są przecież równie mocno zmotywowani aby osiągnąć życiowy sukces.

Piłka nożna – Anglia, godz. 17:00, Tottenham – Manchester United, typ: BTTS, kurs: 1.95
Ciekawie zapowiadające się spotkanie. Obie drużyny potrzebują zwycięstwa. Tottenham aby myśleć jeszcze o mistrzostwie nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. United ma jeszcze szansę udanie zakończyć sezon bowiem do podium traci zaledwie 5 punktów a do miejsca dającego przepustkę do Ligi Mistrzów tylko 1 punkt. My stawiamy na ciekawy mecz, w którym obie drużyny trafią do bramki.

Piłka nożna – Włochy, godz. 15:00, Sampdoria – Udinese, typ: X HT, kurs: 2.10
Niezwykle ważne spotkanie dla obu drużyn. Porażka sprawi, że strefa spadkowa niebezpiecznie się zbliży a bezpośredni rywal w walce o utrzymanie odskoczy. Dlatego stawiamy, że oba zespoły rozpoczną ten mecz bardzo ostrożnie nie chcąc się otworzyć i pierwsza połowa zakończy się remisem.

Piłka nożna – Niemcy, godz. 17:30, 1.FC Koln – Bayer Leverkusen, typ: 2, kurs: 2.30
Gospodarze są na 11. miejscu ale nad strefą spadkową mają tylko 6 punktów przewagi i ponieważ nie są ostatnio w najlepszej formie to do końca sezonu nie mogą być spokojni. Bayer z kolei walczy o miejsce dające grę w Lidze Mistrzów i ostatnio gra znakomicie, mając za sobą passę 3 zwycięstw z rzędu. Dziś również stawiamy na ich zwycięstwo.

Hokej – Niemcy, godz. 14:30, Nurnberg – Wolfsburg, typ: 2 OT kurs: 2.10
Szóste spotkanie półfinałowej serii. Wolfsburg po 3 meczach prowadził 3:0 i w dwóch kolejnych grach miał swoich rywali na widelcu. Prowadzili 4:0 aby przegrać 4:2 oraz 2:0 aby przegrać 2:3. Goście sezon zasadniczy zakończyli wyżej od drużyny z Norymbergi stawiamy, że dziś, zgodnie z powiedzeniem „do trzech razy sztuka”, przechylą szalę na swoją korzyść.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.