Typy na dziś: Overy na niedzielę 10.04.

Overy niedzielne wyglądają tak. Mamy nadzieję, że po zakończeniu dnia będą wyglądały lepiej, bo będą trafne. Powodzenia!

Piłka nożna – Włochy, godz. 15:00, Napoli- Verona, typ: Over 2.5, kurs: 1.50
W poprzedniej kolejce Napoli przegrywając z Udinese bardzo ograniczylo sobie szanse na tytuł. Dziś podejmują ostatnią w tabeli Verone a my stawiamy, że padnie tu dziś kilka bramek ponieważ w meczach rozgrywanych przez te drużyny niemal zawsze sporo się dzieje. I nie przeszkodzi tu nawet brak Higuaina.

Piłka nożna – Niemcy, godz. 15:30, Schalke – Borussia Dortmund, typ: BTTS, kurs: 1.57
Borussia jeszcze marzy o mistrzostwie natomiast Schalke ma nadal sporą szansę na zajęcie miejsca premiującego grą w Lidze Mistrzów. Spotkania rozgrywane przez Borussia jest faworytem tego meczu, jednak Schalke ma o co grać i nie podda się bez walki. Stawiamy na bramki z obu stron.

Piłka nożna – Holandia, godz. 16:45, Twente – Feyenoord, typ: BTTS, kurs: 1.57
Spotkanie drużyn, które ostatnio są w znakomitej formie. Gospodarze mogą tylko żałować, że nie grali w takim stylu w pierwszej części sezonu bo bili by się o najwyższe cele. Faworytem są jednak goście a my stawiamy, że oba zespoły strzelą dziś bramkę.

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 20:30, Athletic Bibao – Rayo Vallecano, typ: Under 3.5, kurs: 1.50
Bilbao walczy o puchary natomiast Rayo o utrzymanie. Jednak obie ekipy ostatnio nie są w najwyższej formie i już dosyć dawno nie wygrały. Goście grają otwartą piłkę co może pozwolić gospodarzom na kontry jednak stawiamy, że wielu bramek dziś nie będzie.

Hokej – Niemcy, godz. 14:30, Nurnberg – Wolfsburg, typ: Over 4.5, kurs: 1.55
Szóste spotkanie w ramach półfinału niemieckiej hokejowej ligi. Wofsburg prowadzi 3:2. W niemieckiej lidze pada zwykle sporo bramek. W rywalizacji pomiędzy tymi zespołami również do tej pory padło ich sporo dlatego w tym spotkaniu stawiamy na przynajmniej 5 trafień.