Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na niedzielę 27.03.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na niedzielę. Pamiętajcie, ryzykowne typy grajcie po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 17:00, Lugo – Albacete, typ: 1, kurs: 1.90
Lugo jest 11. w tabeli ale ma tylko 4 punkty straty do miejsca dającego grę w barażach. Ostatnio prezentują się bardzo dobrze: w 3 meczach zdobyli 7 punktów i to z rywalai z góry tabeli. Albacete jest w strefie spadkowej, na wyjazdach gra kiepsko i przed gospodarzami świetna okazja na kolejne zwycięstwo

Piłka nożna – Ekwador, godz. 23:30, Barcelona SC – LDU Quito, typ: 1, kurs: 2.00
Gospodarze są wiceliderem tabeli natomiast goście plasują się na 8, pozycji. Barcelona prezentuje się ostatnio rewelacyjnie u siebie za to goście na wyjazdach przegrywają prawie wszystko. Ostatnio w lepszej formie są gospodarze i to oni powinni dziś zgarnąć 3 punkty

Piłka nożna – Maroko, godz. 18:45, Moghreb Tetouan – Kawkab Marrakech, typ: 1, kurs: 1.85
21. kolejka marokańskiej ligi. Gospodarze są na 6, miejscu z szansami na podium, natomiast goście są tuż nad strefą spadkową. Moghreb prezentuje się ostatnio nieźle, natomiast Kawkab to najgorzej grająca na wyjazdach drużyna ligi. Gospodarze powinni wygrać to spotkanie.

Tenis – Miami, godz. 16:00, M.Cilic – G.Simon, typ: Over 2.5 seta, kurs: 2.30
Spotkanie dwóch niezłych tenisistów z drugiej dziesiątki rankingu. Obaj mają w tym sezonie problemy z utrzymaniem stałej formy nie tylko w dłuższym czasie ale i w przekroju pojedynczego meczu. Dotychczasowe pojedynki pomiędzy nimi to były wielosetowe boje. Dziś też może się skończyć na trzech setach.

Tenis – Miami, godz. 16:00, N.Gibbs – G.Muguruza, typ: Over 2.5 seta, kurs: 2.50
Faworytka tego spotkania jest Muguruza ale ogólnie mówiąc bardzo zawodzi w tym sezonie. Amerykanka Gibbs z kolei na ostatnich turniejach w Ameryce prezentuje się bardzo dobrze i jest w stanie sprawić kolejną niespodziankę. Stawiamy, że będziemy świadkami zaciętego spotkania, które rozstrzygnie trzeci set.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.