Typy na dziś: Overy na niedzielę 27.03.

Zapraszamy do naszych overów na niedzielę. Tu prezentujemy propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Piłka nożna – Towarzyskie, godz. 20:45, Rumunia – Hiszpania, typ: Under 2.5, kurs: 1.62
Rumunii nie grają może rewelacyjnie ale są za to niezwykle solidnie w obronie i w eliminacjach stracili zaledwie 2 gole. Stawiamy, że Hiszpanie tradycyjnie przejmą piłkę na większość meczu ale za wiele z tego nie będzie wynikało i nie zobaczymy dziś wielu bramek.

Piłka nożna – Towarzyskie, godz. 14:30, Tajlandia – Korea Południowa, typ: 1. połowa – Over 0.5, kurs: 1.44
Obie drużyny są ostatnio w niezłej formie. Nie przegrywają i strzelają sporo bramek. Poprzednie bezpośrednie mecze obfitowały w bramki. Ponieważ jest to spotkanie towarzyskie tym bardziej liczymy na otwartą grę i bramkę już w pierwszej połowie.

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 17:00, Almeria – Mallorca, typ: Over 1.5, kurs: 1.44
Obie ekipy walczą o utrzymanie i dzieli je różnica zaledwie 3 punktów więc jest to niezwykle ważne spotkanie. Zagramy trochę przeciw trendom bowiem nie są to bramkostrzelne ekipy a ostatnie mecze Almerii nie obfitują w gole. Co innego dzieje się w spotkaniach Mallorci i stawiamy, że to oni będą nadawać tonu grze i zobaczymy przynajmniej dwa gole.

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 12:00, Cordoba – Alaves, typ: Over 1.5, kurs: 1.44
Spotkanie w czołówce Segunda Division. Obie ekipy nie są w najlepszej formie. Sporo strzelają ale i sporo tracą. W poprzednich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami zawsze padało kilka bramek więc dziś również liczymy na przynajmniej dwa trafienia.

Tenis – Miami, godz. 16:00, H. Zeballos – F.Verdasco, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.42
Verdasco w ostatnich tygodniach prezentuje się bardzo dobrze. Na tym turnieju przeszedł już dwóch bardzo dobrych tenisistów: Mullera i Chardy’ego. Zeballos gra solidnie ale głównie w turniejach niższej rangi. Verdasco nie stracił jeszcze seta w tym turnieju i stawiamy, że dziś też na dwóch setach się zakończy.