Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na piątek 25.03.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie, ryzykowne typy grajcie po niższych stawkach. Powodzenia.

Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Rochdale – Southend, typ: 1, kurs: 2.10
Starcie z Ligue One. Oba zespoły są bardzo blisko siebie w tabeli i oba mają szansę powalczyć o awans. Jednak to gospodarze są ostatnio w zdecydowanie lepszej formie i wygrali 5 z ostatnich 6 spotkań. Southend gra w kratkę, a na wyjeździe przegrał 3 z ostatnich 5 spotkań i dziś to gospodarze są faworytem.

Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Barnsley – Scunthorpe, typ: 1, kurs: 2.20
Kolejny pojedynek z Ligue One i znowu mecz drużyn z górnej połówki tabeli. Barnsley jest na miejscu barażowym natomiast Scunthorpe traci do nich 6 punktów. Gospodarze są w gazie i wygrywają niemal wszystkie mecze. Goście mają serię remisów i problemy ze skutecznością. Warto postawić na Barnsley.

Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Exter – Barnet, typ: x2, kurs: 1.91
Schodzimy poziom niżej do Ligue Two. Faworytem tego spotkania są gospodarze ale ostatnio grają bardzo przeciętnie, a u siebie nie wygrali od 5 kolejek. Goście z kolei grają bardzo solidnie, szczególnie na wyjazdach i jest spora szansa, że dziś nie przegrają.

Piłka nożna – Francja, godz. 18:30, Colmar – Boulogne, typ: 1, kurs: 2.30
Starcie z trzeciej ligi francuskiej bardzo ważne w kontekście gry o utrzymanie. Gospodarze są w trudnej sytuacji i muszą ten mecz wygrać. Goście też nie są w ciekawej sytuacji bo mają zaledwie 3 punkty przewagi nad strefa spadkową. H2H na korzyść gospodarzy i dziś to oni wyszarpią cenne 3 punkty.

Tenis – Miami, godz. 18:00, R. Gasquet – A.Ramos, typ: Over 2.5 seta, kurs: 3.00
Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Gasquet jednak zdarzają mu się często chwile dekoncentracji. Ramos to też nie jest byle kto, aby nie dawać mu szans w tym meczu. Wszystkie 3 dotychczasowe pojedynki pomiędzy nimi kończyły się w 3 setach i dziś może być podobnie.

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.