Typy na dziś: Overy na piątek 25.03.

Zapraszamy do naszych overów na piątek. Tu prezentujemy propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Wycombe – Mansfield, typ: under 2.5, kurs: 1.57
Spotkanie z Ligue Two.Obie ekipy są w górnej połówce tabeli i obie cechuje dobra gra w obronie. Tracą mało bramek i mało strzelają. Bezpośrednie mecze również nigdy nie obfitowały w gole i na więcej goli niż dwa raczej nie mamy co liczyć.

Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Peterborough – Coventry, typ: BTTS, kurs: 1.61
Spotkanie drużyn ze środka stawki Ligue One. Zespoły nie są w najlepszej formie. Obie drużyny dużo strzelają ale i sporo tracą i dziś liczymy, że obaj bramkarze będą się schylać po piłkę do siatki, co potwierdza również H2H tych drużyn.

Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Cheltenham – Boreham Wood, typ: BTS – NO, kurs: 1.50
Spotkanie lidera angielskiej Conference z drużyną z miejsca spadkowego. Gospodarze u siebie wygrywają prawie wszystko i niemal nie tracą bramek. Goście z kolei mają olbrzymie problemy ze skutecznością. Dziś tylko jedna ekipa trafi do siatki.

Tenis – Miami, godz. 16:00, N.Djokovic – K.Edmund, typ: 1. set – under 9.5 gema, kurs: 1.40
Novak Djokovic to klasa sama dla siebie. Ubiegłotygodniowy finał w Indian Wells zakończył w dwóch setach, a Milos Raonic ugrał zaledwie dwa gemy w całym meczu. Skoro takiej klasy zawodnik był bezradny, to co może dziś ugrać Edmund? 3 gemy w pierwszym secie to maksimum.

Tenis – Miami, godz. 16:00, F. Lopez – Y. Nishioka, typ: under 2.5, kurs: 1.40
Lopez wyprzedza swojego dzisiejszego rywala o sto pozycji w rankingu. Japończyk prezentuje się nieźle, ale są to głównie turnieje niższego szczebla. Hiszpan jest zdecydowanym faworytem tego meczu i powinien go rozstrzygnąć w dwóch setach.